Valmieras Ziņas

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumam “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “FACTRIS” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”, kas notiks 11. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja LTRK Sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Rumba.

Šī brīža ekonomiskās krīzes apstākļos uzņēmējiem īpaši svarīgi ir zināt ekonomikas virzības tendences gan reģionos, gan valstī kopumā, lai spētu sagatavoties izaicinājumiem, izvairīties no smagiem ekonomiskajiem triecieniem un plānot sava biznesa attīstību turpmāk. Lai runātu par uzņēmējiem nozīmīgām prognozēm, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa dienas pasākumu “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumu vadīs un dalībniekus ar aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Par Eiropas un Latvijas tautsaimniecības izaicinājumiem enerģētikas krīzes laikā un tuvāko gadu prognozēm, uzmanību pievēršot Baltijas valstu augstajai inflācijai, to noteicošajiem iemesliem un paņēmieniem kā ar to cīnīties, runās Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste. Savukārt AS “Luminor Bank” galvenais ekonomists Pēteris Strautiņš stāstīs par Vidzemes ekonomiku caur eksporta pētījuma prizmu un SIA “FACTRIS” pārstāvis informēs par to, vai ir viegli uzņēmumiem pašreiz saņemt finansējumu, kādi finansējuma veidi ir labāki un, kāda veida finansējums neapgrūtinās uzņēmumu maksātspēju.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 7. oktobrim https://forms.gle/8ixGigx2fXKYENfa6

Papildu informācija: valmiera@ltrk.lv, tel. 20264530 (Baiba)

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri