Valmieras Ziņas

Atver, aizpildi, iesaisties – Valmieras iedzīvotāju aptauja 2020

Jau tradicionāli gada pirmajos mēnešos Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties dažādu Valmieras notikumu plānošanā un aizpildīt aptauju par pagājušo – 2020.gadu, novērtēt īstenotos un uzsāktos darbus un projektus, izteikt viedokli par plānotajiem, kā arī dalīties ieteikumos. Iesaisties, lai dzīvi Valmierā padarītu sakārtotāku, patīkamāku un labāku!

Ar aptauju vēlamies noskaidrot iedzīvotāju vērtējumu par dažādu pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti, lai uzzinātu, kurās jomās esam spēcīgi, bet kurās nepieciešami uzlabojumi. Tāpat aptaujā iekļautie jautājumi aicina novērtēt pilsētvidi, pieejamo informāciju par pašvaldības darbu un apzina komunikācijas kanālus, ko iedzīvotāji visbiežāk izmanto, lai uzzinātu par aktualitātēm pilsētā, kā notiek saziņa, kā vērtēta sadarbība ar pašvaldību. Atbildes uz šiem un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem ļaus pašvaldībai, tās iestādēm un kapitālsabiedrībām saskatīt un plānot turpmākos soļus, lai Valmiera kļūtu par vislabākajām mājām ikvienam no mums.  

Anketa elektroniskā formātā ir pieejama šeit. Savukārt drukātā formātā – Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 241. numurā, ko iedzīvotāji saņems savās pastkastītēs no 10. līdz 13.februārim. Lai ārkārtējās situācijas laikā iespēju robežās izvairītos no klātienes kontakta, drukātās anketas līdz 15.martam iespējams ievietot iesniegumiem domātā kastītē, kas izvietota pie Valmieras pilsētas pašvaldības ēkas vai nosūtīt pa pastu, adresējot Valmieras pilsētas pašvaldībai Lāčplēša ielā 2.

Valmierā lielu savas dzīves daļu pavada arī apkārtējo novadu iedzīvotāji, piemēram, pilsētā strādājot vai mācoties, tāpēc novērtēsim arī apkārtējo novadu iedzīvotāju un pilsētas viesu izteiktās domas par Valmieru.

Lai līdzdarbotos dažādu pilsētas notikumu plānošanā un aizpildītu aptauju ir nepieciešamas vien aptuveni 14 minūtes. Atvēli šo laiku savā, līdzcilvēku un pilsētas viesu labā!

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem varēs iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera”, kā arī mājaslapā www.valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri