Valmieras Ziņas

Atver, aizpildi, iesaisties – Valmieras iedzīvotāju aptauja 2020

Lasīšanas laiks: 2 min

Jau tradicionāli gada pirmajos mēnešos Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties dažādu Valmieras notikumu plānošanā un aizpildīt aptauju par pagājušo – 2020.gadu, novērtēt īstenotos un uzsāktos darbus un projektus, izteikt viedokli par plānotajiem, kā arī dalīties ieteikumos. Iesaisties, lai dzīvi Valmierā padarītu sakārtotāku, patīkamāku un labāku!

Ar aptauju vēlamies noskaidrot iedzīvotāju vērtējumu par dažādu pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti, lai uzzinātu, kurās jomās esam spēcīgi, bet kurās nepieciešami uzlabojumi. Tāpat aptaujā iekļautie jautājumi aicina novērtēt pilsētvidi, pieejamo informāciju par pašvaldības darbu un apzina komunikācijas kanālus, ko iedzīvotāji visbiežāk izmanto, lai uzzinātu par aktualitātēm pilsētā, kā notiek saziņa, kā vērtēta sadarbība ar pašvaldību. Atbildes uz šiem un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem ļaus pašvaldībai, tās iestādēm un kapitālsabiedrībām saskatīt un plānot turpmākos soļus, lai Valmiera kļūtu par vislabākajām mājām ikvienam no mums.  

Anketa elektroniskā formātā ir pieejama šeit. Savukārt drukātā formātā – Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 241. numurā, ko iedzīvotāji saņems savās pastkastītēs no 10. līdz 13.februārim. Lai ārkārtējās situācijas laikā iespēju robežās izvairītos no klātienes kontakta, drukātās anketas līdz 15.martam iespējams ievietot iesniegumiem domātā kastītē, kas izvietota pie Valmieras pilsētas pašvaldības ēkas vai nosūtīt pa pastu, adresējot Valmieras pilsētas pašvaldībai Lāčplēša ielā 2.

Valmierā lielu savas dzīves daļu pavada arī apkārtējo novadu iedzīvotāji, piemēram, pilsētā strādājot vai mācoties, tāpēc novērtēsim arī apkārtējo novadu iedzīvotāju un pilsētas viesu izteiktās domas par Valmieru.

Lai līdzdarbotos dažādu pilsētas notikumu plānošanā un aizpildītu aptauju ir nepieciešamas vien aptuveni 14 minūtes. Atvēli šo laiku savā, līdzcilvēku un pilsētas viesu labā!

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem varēs iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera”, kā arī mājaslapā www.valmiera.lv.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu konditoram (-ei) maiznīcā “top!” Valmierā,Rīgas ielā 64. Galvenie darba pienākumi: Konditorejas izstrādājumu ražošana, ievērojot receptūras un tehnoloģiskās instrukcijas; Gatavās produkcijas kontrole un pēcapstrāde. Prasības kandidātiem: Obligāta darba pieredze konditorejā nav nepieciešama; Godīgums un atbildības sajūta; Pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darbs maiņās no plkst. 4.00 līdz 15.00; Darba alga no EUR 900 (bruto); Piedāvājam apmācības uz vietas maiznīcā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - konditors VALMIERĀ,Rīgas ielā vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 29 174 701. Profesija: KONDITORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai zvanīt uz WhatsApp mob.t. +37129174701

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri