Valmieras Ziņas

Atver, aizpildi, iesaisties – Valmieras iedzīvotāju aptauja 2020

Jau tradicionāli gada pirmajos mēnešos Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdzdarboties dažādu Valmieras notikumu plānošanā un aizpildīt aptauju par pagājušo – 2020.gadu, novērtēt īstenotos un uzsāktos darbus un projektus, izteikt viedokli par plānotajiem, kā arī dalīties ieteikumos. Iesaisties, lai dzīvi Valmierā padarītu sakārtotāku, patīkamāku un labāku!

Ar aptauju vēlamies noskaidrot iedzīvotāju vērtējumu par dažādu pakalpojumu piedāvājumu un kvalitāti, lai uzzinātu, kurās jomās esam spēcīgi, bet kurās nepieciešami uzlabojumi. Tāpat aptaujā iekļautie jautājumi aicina novērtēt pilsētvidi, pieejamo informāciju par pašvaldības darbu un apzina komunikācijas kanālus, ko iedzīvotāji visbiežāk izmanto, lai uzzinātu par aktualitātēm pilsētā, kā notiek saziņa, kā vērtēta sadarbība ar pašvaldību. Atbildes uz šiem un citiem valmieriešiem būtiskiem jautājumiem ļaus pašvaldībai, tās iestādēm un kapitālsabiedrībām saskatīt un plānot turpmākos soļus, lai Valmiera kļūtu par vislabākajām mājām ikvienam no mums.  

Anketa elektroniskā formātā ir pieejama šeit. Savukārt drukātā formātā – Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera” 241. numurā, ko iedzīvotāji saņems savās pastkastītēs no 10. līdz 13.februārim. Lai ārkārtējās situācijas laikā iespēju robežās izvairītos no klātienes kontakta, drukātās anketas līdz 15.martam iespējams ievietot iesniegumiem domātā kastītē, kas izvietota pie Valmieras pilsētas pašvaldības ēkas vai nosūtīt pa pastu, adresējot Valmieras pilsētas pašvaldībai Lāčplēša ielā 2.

Valmierā lielu savas dzīves daļu pavada arī apkārtējo novadu iedzīvotāji, piemēram, pilsētā strādājot vai mācoties, tāpēc novērtēsim arī apkārtējo novadu iedzīvotāju un pilsētas viesu izteiktās domas par Valmieru.

Lai līdzdarbotos dažādu pilsētas notikumu plānošanā un aizpildītu aptauju ir nepieciešamas vien aptuveni 14 minūtes. Atvēli šo laiku savā, līdzcilvēku un pilsētas viesu labā!

Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Ar tiem varēs iepazīties pašvaldības informatīvajā izdevumā “Valmiera”, kā arī mājaslapā www.valmiera.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri