Valmieras Ziņas

Atkritumu apsaimniekotāja “ZAAO” apgrozījums pērn pieauga par 10,7%

Atkritumu apsaimniekotājs “ZAAO” pagājušajā gadā strādāja ar 6,868 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,7% vairāk nekā 2017.gadā, kā arī kompānija guva peļņu 103 646 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina “Firmas.lv” informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn “ZAAO” noslēdza ilgtermiņa sadarbības līgumus par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu ar Krimuldas, Kocēnu, Beverīnas, Pārgaujas, Priekuļu, Mazsalacas, Līgatnes, Apes, Rūjienas, Naukšēnu, Vecpiebalgas, Valkas, Viļakas un Valmieras pašvaldībām. Savukārt Balvu novadā “ZAAO” pārtrauca atkritumu apsaimniekošanu, pamatojoties uz pašvaldības pieņemto lēmumu.

Tāpat kompānijas vadība atzīmē, ka pagājušajā gadā tika palielināts “ZAAO” pamatkapitāls par 900 000 eiro – līdz 2,816 miljoniem eiro. Pamatkapitāla palielinājumu veidoja Valmieras pilsētas pašvaldības ieguldījums.

2017.gadā “ZAAO” strādāja ar 6,205 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 67,5% un bija 93 770 eiro.

Kompānija “ZAAO” reģistrēta 1998.gada novembrī. “ZAAO” pieder Valmieras pilsētas pašvaldībai, Pārgaujas, Limbažu, Cēsu, Smiltenes, Viļakas, Baltinavas, Rugāju, Balvu, Apes, Saulkrastu, Krimuldas, Naukšēnu, Jaunpiebalgas, Beverīnas, Vecpiebalgas, Mazsalacas, Raunas, Līgatnes, Amatas, Kocēnu, Alojas, Rūjienas, Burtnieku, Salacgrīvas, Priekuļu, Valkas un Strenču novadu pašvaldībām. “ZAAO” pieder 100% kapitāldaļas SIA “ZAAO enerģija”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmieras ielā 7,Rubenē,Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. Pircēju apkalpošana pie kases. Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs RUBENĒ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri