Valmieras Ziņas

Atkārtots konkurss romu integrācijas projektiem Vidzemē

Valmieras novada fonds sadarbībā ar Kultūras ministriju atkārtoti izsludina projektu konkursu romu tautības integrācijas un kultūras projektiem Vidzemē. Pieteikumi jāiesniedz līdz 26. jūnijam, projektus varēs īstenot no jūlija līdz decembrim.

Projektu konkurss “Mazākumtautību iniciatīvas Vidzemē” tika rīkots jau martā. Tika saņemti un atbalstīti divi slāvu un ebreju projekti Valmierā un Alūksnē. Taču romu integrācijas jomā neviens pieteikums netika saņemts, tāpēc atlikušie 2000 eiro šobrīd pieejami tieši šai mērķgrupai. Konkursu finansē Kultūras ministrija no Latvijas valsts budžeta.

Konkurss paredzēts, lai ļautu romu tautības biedrībām saglabāt un izkopt savas tautas identitāti un kultūras mantojumu. Rosina domāt par aktivitātēm, kas ar romu kultūru ļauj iepazīties arī latviešiem un pēc iespējas plašākai sabiedrībai.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 26. jūnijs. Pilna informācija, konkursa nolikums un pieteikumu veidlapas pieejamas Valmieras novada fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

Ar Kultūras ministrijas atbalstu projektu konkursi Vidzemes nevalstiskajām organizācijām notiek jau piecus gadus. Šogad 10. maijā tika dota zaļā gaisma un piešķirti 22 tūkstoši eiro 10 projektiem. Vēl līdz 2018. gada beigām fonds arī turpina sniegt bezmaksas NVO konsultācijas juridiskajos un grāmatvedības jautājumos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri