Valmieras Ziņas

Atbalsts Ukrainai ceļo arī no Naukšēniem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ideja par atbalstu Ukrainai radās jau pavasarī, kad maskēšanās tīklus sāka pīt Rīgā un citviet Latvijā. Tīkla pīšanas instrukciju Armīns Seņkāns saņēma no modes mākslinieces Ievas Ādamsones. Zvejnieku tīklu no Carnikavas atveda Kaspars Kļaviņš. Pateicoties naudas ziedotājiem Jurģim Krastiņam, Jānim Paukšēnam, Ainim Dukuram un Naukšēnu apvienības darbiniekiem, tika iegādāti zaļu toņu auduma gabali.

Palīdzību ar auduma materiālu sniedza arī Naukšēnu vidusskolas skolotāji. Aizsargtīkls pakāpeniski veidojās, tajā iesaistot Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” Naukšēnu specializētās darbnīcas klientus, sociālās mājas “Aldari” iedzīvotājus un Naukšēnu iedzīvotājus. Kad pietrūka audums, no Cēsīm tika atvestas dažādu krāsu lietotās drēbes, kuras tika sagrieztas un iesietas tīklā. Pateicība meistarei Sandrai Laubertei no Ipiķiem, kas raibi sieto tīklu ļoti labi nokrāsoja zaļā tonī.

Tā nu pie maskēšanās tīkla tika pievienota daudz lielāka dāvana – apvidus automašīna, ko ziedoja naukšēnietis Kaspars Kļaviņš un tehniski sagatavoja Kaspars Krastiņš. Pie dāvanām klāt tika pievienota Aiņa Dukura pirktā degviela un 3.augustā dāvanas uzsāka ceļu uz Ukrainu.

Tas ir mazs piliens lielajā vajadzību kausā Ukrainai, bet ceram, ka kopā mēs varam daudz!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri