Valmieras Ziņas

Armands Miķelsons: Aicinu iedzīvotājus muļķīgas rīcības rezultātā nebojāt svētkus sev un citiem

Pilsētas svētku laikā iedzīvotāji aicināti aizdomāties par drošības un kārtības jautājumiem, lai kādas nepārdomātas rīcības rezultātā citādi patīkamie svētki netiktu izbojāti sev un citiem, portālam “Valmieras Ziņas” sacīja Valmieras pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Armands Miķelsons.

Viņš atzīmēja, ka ir vairākas lietas, par kurām, lai arī ik reizi tiek atgādināts, cilvēki nereti neaizdomājas un rezultātā nonāk neapskaužamā situācijā un saņem likumā noteikto sodu.

Pirmkārt A.Miķelsons aicināja visus pilsētniekus un Valmieras viesus šajos svētkos alkoholu, ja vispār, tad lietot ar mēru, nesabojājot prieku par pasākumu ne sev, ne apkārtējiem. Tāpat būtiski esot atcerēties, ka arī pilsētas svētkos ir spēkā aizliegums atrasties sabiedriskā vietā ar atvērtu alkohola pudeli vai glāzi, izņemot tieši ap tām teritorijām, kurās notiek šo dzērienu tirdzniecība.

Pašvaldības policijas pārstāvis arī aicināja iedzīvotājus rūpīgi pieskatīt ne tikai savas mantas, somiņas, telefonus, makus un dokumentus, bet svētku pasākumu laikā neizlaist no redzesloka arī bērnus un laikus vienoties par rīcību un tikšanās vietu gadījumā, ja masu pasākumā bērns tomēr noklīst no vecākiem.

Pēc A.Miķelsona teiktā, pilsētas svētkos neiztrūkstoši ir arī apstāšanās un stāvēšanas aizliegumu neievērošanas gadījumi, kad cilvēki savas automašīnas novieto stāvēšanai tam neparedzētās vietās. “Aicinu tomēr vadīties pēc satiksmes noteikumiem un pilsētas svētkos respektēt arī zināmus satiksmes ierobežojumus,” atzina pašvaldības policijas pārstāvis piebilstot, ka arī svētku laikā pilsētas veikalu stāvlaukumi kopumā tomēr ir paredzēti šo iestāžu klientu vajadzībām.

Valmieras pilsētas svētki notiek no ceturtdienas, 3.jūlija līdz sestdienai, 5.jūlijam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri