Valmieras Ziņas

Ārkārtas ugunsdrošības pārbaudes Valmieras pilsētas pašvaldība neplāno veikt

Jau informējām, ka sakarā ar neseno ugunsgrēku Krievijas tirdzniecības centrā un sabiedrības satraukumu par ugunsdrošību tirdzniecības centros Latvijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) veiks neplānotās ugunsdrošības pārbaudes lielākajos tirdzniecības centros visā Latvijā. 

Portāls “Valmieras Ziņas” vērsās Valmieras pilsētas pašvaldībā, lai noskaidrotu,  vai pēc traģēdijas Krievijā notiks papildu pārbaudes Valmieras izglītības iestādēs, Kultūras centrā un citās pašvaldības iestādēs, kur pulcējas daudz cilvēku. 

Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča,

ugunsdrošības noteikumu ievērošanu ēkās regulāri veic Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. 2016. un 2017. gadā ekspluatācijas uzraudzību publiskās ēkās, tostarp izglītības iestādēs, pārbaudīja arī Būvniecības valsts kontroles birojs.

Ja tiek konstatētas neatbilstības, tiek sastādīts laika plāns, lai atkarībā no problēmu nozīmības tās noteiktajā termiņā novērstu.

Pašvaldībai piederošo ēku tehniskā apsekošana, ko nodrošina pati pašvaldība, tiek veikta reizi desmit gados, kā arī pēc pārbūves darbiem.

Liela vērība tiek pievērsta evakuācijas izeju esamībai un pieejamībai, lai iestādēs, ko apmeklē liels skaits cilvēku, tās būtu pietiekamā daudzumā, kā arī brīvi pieejamas un nepieciešamības gadījumā ērti izmantojamas.

Ārkārtas pārbaudes Valmieras pilsētas pašvaldība neplāno veikt, jo ēku tehniskajam stāvoklim un ugunsdrošībai tiek sekots līdzi regulāri.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri