Valmieras Ziņas

Arī Burtnieku novada teritorijā uz grants autoceļiem ievieš transportlīdzekļu masas ierobežojumus

Lasīšanas laiks: < 1 min

No 25. februāra Burtnieku novada teritorijā transportlīdzekļu masas ierobežojumi tiek ieviesti vairāk nekā 60 grants ceļu posmos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Pavasara šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi uz grants ceļiem ir būtiski pasliktinājušies – ceļa segas ir pārmitrinātas un zaudējušas nestspēju. Liedzot pa tiem pārvietoties transportam, kas smagāks par 7 vai 10 tonnām, Burtnieku novada pašvaldība rūpējas, lai ceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti. Pašvaldības policija pastiprināti uzraudzīs ceļa posmus, kur ieviests masas ierobežojums, kā arī kontrolēs kokmateriālu krautuves.

Grants ceļu posmu, uz kuriem ir ieviesti transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi, saraksts pieejams ŠEIT.

Burtnieku novada pašvaldība atgādina, ka šķīdoņa laikā galvenais uzdevums ir nodrošināt grantēto autoceļu caurbraucamību. Autobraucējiem jārēķinās, ka uz grants ceļiem strauji veidosies bedres un iesēdumi, kurus pārmitrinātās segas konstrukcijas dēļ nav iespējams kvalitatīvi novērst ar autoceļu greiderēšanu un jauna materiāla iestrādi, tādēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti. Greiderēšana, iesēdumu, bedru vai citu defektu novēršana ir iespējama vien tad, kad ceļš ir izžuvis.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri