Valmieras Ziņas

Ar pašvaldības līdzfinansējumu īsteno daudzdzīvokļu namu infrastruktūras uzlabošanas projektus

Valmieras daudzdzīvokļu namos dzīvojošajiem valmieriešiem pieejams pašvaldības atbalsts namiem piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai, energoefektivitātes uzlabošanai un māju atjaunošanas darbiem. 2020.gadā atbalsts tika piešķirts 11 projektiem par kopējo summu 113515,00 EUR, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Divi no šogad pieteiktajiem projektiem ir saistīti ar ēku energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu īstenošanu: ēkai Jāzepa Vītola ielā 2A tiek veikta kāpņu telpu logu nomaiņa. Ēkai Georga Apiņa ielā 16 veikta kāpņu telpu un pagraba logu nomaiņa un ēkas otrā korpusa ūdensvadu un apkures cauruļvadu siltināšana pagrabā.

Pārējie projekti saistīti ar ēkām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanu. Lai veicinātu teritorijas labiekārtošanu daudzdzīvokļu ēkām, kuru pagalmus veido vairākiem daudzdzīvokļu namiem piesaistīti zemes gabali, Valmieras pilsētas pašvaldība piedāvā līdz 90% līdzfinansējumu kvartāla ēkām piesaistīto zemesgabalu kopīga kompleksa labiekārtošanas būvprojekta izstrādei. Uz šādu līdzfinansējumu šogad pretendēja ēku Linarda Laicena 9, Linarda Laicena 13 un Linarda Laicena 15 piesaistīto zemesgabalu būvprojekta izstrāde.

Pārējie darbi saistīti ar auto stāvlaukumu un gājēju celiņu izbūvi, bērnu rotaļu laukuma ierīkošanu, zemesgabala labiekārtojuma projektu izstrādi un topogrāfiskajiem uzmērījumiem, vides pieejamības nodrošināšanu personām ar īpašām vajadzībām un servitūtu ceļu seguma atjaunošanu. Šiem atbalsta projektiem bija pieteiktas ēkas, Georga Apiņa ielā 10, Kārļa Baumaņa ielā 2, Kauguru ielā 1, Rīgas ielā 1, Smiltenes ielā 1A, Stacijas ielā 14, 27 un 28.  

Līdzfinansējums ik gadu tiek piešķirts Valmieras pilsētas pašvaldības budžetā paredzēto līdzekļu apmērā rindas kārtībā visiem pieteiktajiem un kritērijiem atbilstošajiem projektiem rindas kārtībā. Līdzfinansējums uzlabojumiem daudzdzīvokļu namos un tiem piegulošajās teritorijās tiek piešķirts atbilstoši 14.11.2012. saistošajiem noteikumiem Nr. 13 “Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju atjaunošanai”. Tie pieejami Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Saistošie noteikumi” – “Nekustamais īpašums”. Plašāka informācija par projektu pieteikšanu un līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību pieejama Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, 109.kabinetā, kā arī zvanot pa tālruni 20220247.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksaskaravīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani uz Zemessardzes 22.kājnieku bataljonu – 25447883, 28671227, vai ierodies vienībā - Valmierā, Cēsu ielā 54 (līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu un izglītības dokumentus). Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, "Kaugurmuiža" Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 10 Aktuāla līdz: 2021-04-08 Kontaktpersona: Zvani uz tālr. 25447883, 28671227, vai ierodies Valmierā, Cēsu 54 (līdzi ņemot dok.)

Mūsu partneri