Valmieras Ziņas

Ar pašvaldības līdzfinansējumu īsteno daudzdzīvokļu namu infrastruktūras uzlabošanas projektus

Valmieras daudzdzīvokļu namos dzīvojošajiem valmieriešiem pieejams pašvaldības atbalsts namiem piesaistīto zemes gabalu labiekārtošanai, energoefektivitātes uzlabošanai un māju atjaunošanas darbiem. 2020.gadā atbalsts tika piešķirts 11 projektiem par kopējo summu 113515,00 EUR, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Divi no šogad pieteiktajiem projektiem ir saistīti ar ēku energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu īstenošanu: ēkai Jāzepa Vītola ielā 2A tiek veikta kāpņu telpu logu nomaiņa. Ēkai Georga Apiņa ielā 16 veikta kāpņu telpu un pagraba logu nomaiņa un ēkas otrā korpusa ūdensvadu un apkures cauruļvadu siltināšana pagrabā.

Pārējie projekti saistīti ar ēkām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanu. Lai veicinātu teritorijas labiekārtošanu daudzdzīvokļu ēkām, kuru pagalmus veido vairākiem daudzdzīvokļu namiem piesaistīti zemes gabali, Valmieras pilsētas pašvaldība piedāvā līdz 90% līdzfinansējumu kvartāla ēkām piesaistīto zemesgabalu kopīga kompleksa labiekārtošanas būvprojekta izstrādei. Uz šādu līdzfinansējumu šogad pretendēja ēku Linarda Laicena 9, Linarda Laicena 13 un Linarda Laicena 15 piesaistīto zemesgabalu būvprojekta izstrāde.

Pārējie darbi saistīti ar auto stāvlaukumu un gājēju celiņu izbūvi, bērnu rotaļu laukuma ierīkošanu, zemesgabala labiekārtojuma projektu izstrādi un topogrāfiskajiem uzmērījumiem, vides pieejamības nodrošināšanu personām ar īpašām vajadzībām un servitūtu ceļu seguma atjaunošanu. Šiem atbalsta projektiem bija pieteiktas ēkas, Georga Apiņa ielā 10, Kārļa Baumaņa ielā 2, Kauguru ielā 1, Rīgas ielā 1, Smiltenes ielā 1A, Stacijas ielā 14, 27 un 28.  

Līdzfinansējums ik gadu tiek piešķirts Valmieras pilsētas pašvaldības budžetā paredzēto līdzekļu apmērā rindas kārtībā visiem pieteiktajiem un kritērijiem atbilstošajiem projektiem rindas kārtībā. Līdzfinansējums uzlabojumiem daudzdzīvokļu namos un tiem piegulošajās teritorijās tiek piešķirts atbilstoši 14.11.2012. saistošajiem noteikumiem Nr. 13 “Par Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu veikšanai, piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai un dzīvojamo māju atjaunošanai”. Tie pieejami Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Saistošie noteikumi” – “Nekustamais īpašums”. Plašāka informācija par projektu pieteikšanu un līdzfinansējuma piešķiršanas kārtību pieejama Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, 109.kabinetā, kā arī zvanot pa tālruni 20220247.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri