Valmieras Ziņas

Ar pārliecinošu uzvaru VČH 3. līgas čempiontitulu izcīna SK „Pārgauja”

Trešdien Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās izšķirošā finālspēle, kurā tika noskaidroti Vidzemes Čempionāta hokejā (VČH) 3. līgas uzvarētāji. Ar pārliecinošu rezultātu – 6:1 – uzvaras laurus plūca SK „Pārgauja” hokejisti, liekot HK „Gulbene/SCO” samierināties ar godpilno otro vietu.

Jau spēles pirmajā periodā Pārgaujas hokejisti guva divus bezatbildes vārtus, kam vēlāk sekoja vēl trīs. Lai arī noslēdzošā perioda piektajā minūtē gulbeniešiem vienus vārtus izdevās atspēlēt, spēles gaitu lauzt neizdevās, mačam noslēdzoties par labu „Pārgaujas” komandai.

3. līgas čempionu komandas rindās ar rezultativitātes punktiem uzvaras mačā izcēlās deviņi komandas spēlētāji, īpaši izceļot Toma Vītoliņa (2+1), Edmunda Eizentāla (1+1) un Jāņa Maļinovska (0+2) sniegumus, kā arī vārtos stāvošo Oskaru Paltiņu, kurš atvairīja 16 pretinieku komandas metienus.

Pēc finālspēles komentāru sniedza SK „Pārgauja” komandas pārstāvis Jānis Lauga, kurš sezonu kopumā vērtē atzinīgi: „Iesākām kā jauna komanda, neviens nedomāja, ka „Pārgauja” uzvarēs, bet mēs saspringām, aizvadījām lielisku finālu un nospēlējām visi kā viens, kas arī ļāva mums izcīnīt titulu.”

Jautāts par emocijām pēc zelta medaļu iegūšanas, Lauga ir tiešs, sakot, ka emocijas ir dalītas – no vienas puses, protams, ir liels prieks, ka izdevies sekmīgi pārstāvēt novadu, taču no otras puses tuvojas lielāka atbildība, jo nākamā sezona būs jāuzsāk jau 2. līgā, kur spēles līmenis ir augstāks. 

„Izšķirošajā spēlē komanda nospēlēja labi, bijām daudz spēlētāju, kā arī sakrita goli. Protams, bija satraukums, bet jau pirms spēles redzēju, ka komandai ir vēlme uzvarēt un degsme, kas noteikti palīdzēja uz laukuma,” par izšķirošo spēli stāsta Lauga.

Lai arī 3. līgas čempioni ir noskaidroti, cīņas vēl nav galā – jau nedēļas nogalē (13. aprīlī) Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidāmas pirmās cīņas izslēgšanas spēlēs VČH 1. līgas komandām, kā arī spēle par 3. līgas trešo vietu. Ar spēļu grafikiem iepazīsties mūsu mājaslapā – www.vochokejs.lv! 

Attēlā: Čempionu komanda SK “Pārgauja”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā Dabaszinību jomas skolotāju (dabaszinības un ģeogrāfija) pamatskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (10 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot Dabaszinību un Ģeogrāfijas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem. un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: atalgojumu 287 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 10 stundām nedēļā), kā arī papildus piemaksu par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs aicina darbā speciālās izglītības skolotāju sākumskolas klasēs izglītojamiem ar speciālām vajadzībām (darba vietas adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) uz nenoteiktu laiku nepilnai darba likmei (20 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: īstenot sākumskolas programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām  atbilstoši Valsts izglītības standartam; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 575 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas (par 20 stundām nedēļā), tai skaitā papildus piemaksa par darbu specifiskos apstākļos; sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 23.oktobrim personīgi (adrese: Leona Paegles iela 5/7, Valmiera) vai e-pastā vgv@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64207668, 29535243, 64222475. Iesniegtos personas datus Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 5/7, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-23

Mūsu partneri