Valmieras Ziņas

Ar pārliecinošu uzvaru VČH 3. līgas čempiontitulu izcīna SK „Pārgauja”

Trešdien Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās izšķirošā finālspēle, kurā tika noskaidroti Vidzemes Čempionāta hokejā (VČH) 3. līgas uzvarētāji. Ar pārliecinošu rezultātu – 6:1 – uzvaras laurus plūca SK „Pārgauja” hokejisti, liekot HK „Gulbene/SCO” samierināties ar godpilno otro vietu.

Jau spēles pirmajā periodā Pārgaujas hokejisti guva divus bezatbildes vārtus, kam vēlāk sekoja vēl trīs. Lai arī noslēdzošā perioda piektajā minūtē gulbeniešiem vienus vārtus izdevās atspēlēt, spēles gaitu lauzt neizdevās, mačam noslēdzoties par labu „Pārgaujas” komandai.

3. līgas čempionu komandas rindās ar rezultativitātes punktiem uzvaras mačā izcēlās deviņi komandas spēlētāji, īpaši izceļot Toma Vītoliņa (2+1), Edmunda Eizentāla (1+1) un Jāņa Maļinovska (0+2) sniegumus, kā arī vārtos stāvošo Oskaru Paltiņu, kurš atvairīja 16 pretinieku komandas metienus.

Pēc finālspēles komentāru sniedza SK „Pārgauja” komandas pārstāvis Jānis Lauga, kurš sezonu kopumā vērtē atzinīgi: „Iesākām kā jauna komanda, neviens nedomāja, ka „Pārgauja” uzvarēs, bet mēs saspringām, aizvadījām lielisku finālu un nospēlējām visi kā viens, kas arī ļāva mums izcīnīt titulu.”

Jautāts par emocijām pēc zelta medaļu iegūšanas, Lauga ir tiešs, sakot, ka emocijas ir dalītas – no vienas puses, protams, ir liels prieks, ka izdevies sekmīgi pārstāvēt novadu, taču no otras puses tuvojas lielāka atbildība, jo nākamā sezona būs jāuzsāk jau 2. līgā, kur spēles līmenis ir augstāks. 

„Izšķirošajā spēlē komanda nospēlēja labi, bijām daudz spēlētāju, kā arī sakrita goli. Protams, bija satraukums, bet jau pirms spēles redzēju, ka komandai ir vēlme uzvarēt un degsme, kas noteikti palīdzēja uz laukuma,” par izšķirošo spēli stāsta Lauga.

Lai arī 3. līgas čempioni ir noskaidroti, cīņas vēl nav galā – jau nedēļas nogalē (13. aprīlī) Vidzemes Olimpiskajā centrā gaidāmas pirmās cīņas izslēgšanas spēlēs VČH 1. līgas komandām, kā arī spēle par 3. līgas trešo vietu. Ar spēļu grafikiem iepazīsties mūsu mājaslapā – www.vochokejs.lv! 

Attēlā: Čempionu komanda SK “Pārgauja”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības Rūjienas nodaļas Rūjienas apgaitas mežziņa ierēdņa amatu. Galvenie amata pienākumi: pārzināt noteikto teritoriju, darbam izmantojot GPS uztvērēju; praktiski uzraudzīt meža apsaimniekošanas, meža un vides aizsardzības, medības un ugunsapsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu noteiktā teritorijā, novērtēt to darbības efektivitāti; pārzināt meža īpašumu lietas noteiktajā teritorijā; sagatavot dokumentus, izskatīt administratīvās lietas un pieņemt lēmumus tajās; pārzināt VMD informācijas sistēmu (ĢIS), uzturēt un papildināt tajā esošo informāciju. Prasības pretendentiem: augstākā izglītība mežsaimniecībā; atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; vēlama darba pieredze mežsaimniecībā vai meža apsaimniekošanas normatīvo aktu ievērošanas uzraudzībā; augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī sadarboties; labas prasmes darbā ar datoru (MS Office), vēlme apgūt specializētās VMD informācijas sistēmas, kā arī GPS uztvērēja izmantošanas iespējas. Piedāvājam: mēnešalgu, no 800.00 līdz 900.00 EUR (bruto alga); atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā; sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, LV-1932. Profesija: MEŽZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ķoņu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-01 Kontaktpersona: Motivētu piet.vēst., CV un izgl.apliec.dok. kopijas sūtīt uz personals@vmd.gov.lv, 67211167. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri