Valmieras Ziņas

Ar Langmaņa uzvaru Pro Open klasē startē “Crystal Dent” BMX LK sezona

Lasīšanas laiks: 3 min

Sestdien Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” aizvadīts jaunās sezonas pirmais “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa posms. Pro Open grupās uzvaras izcīnīja “BMX Rīga/ RRS” pārstāvji – Edgars Langmanis un Paula Kibare, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss.

Skanot Latvijas un Valmieras himnām, jaunā “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezona sākās Ziemeļeiropas vadošajā BMX centrā – Māra Štromberga trasē, Valmierā. Šis gads BMX saimei iesākās ar jauninājumiem rezultātu uzskaites sistēmā. Sacensībās dalībnieki startēja ar transponderiem, kas rezultātu sistēmu padara ērtāku, operatīvāku un dod plašāku ieskatu braucienu laikos.

Valdot lieliskiem laika apstākļiem, sportiski azartiskā gaisotnē aizritēja arī pašas sacensības, par kuru norisi sekmīgi rūpējās vietējais BMX klubs “Valmiera” .

 Pro Open grupā 19 dalībnieku konkurencē priekšbraucienos divas uzvaras izcīnīja Eiropas junioru čempions Edgars Langmanis un elites klases braucējs Rinalds Jānis Kārkliņš, bet pa vienai uzvarai lietuvietim Augustam Bakšim, Kārlim Pedraudzim, Kristeram Apelam un Noa Rafaelam Laakem.

Pusfinālos ātrākie bija – Langmanis un Kārkliņš. Tikmēr lielajā finālā gana pārliecinoši nepārspēts izrādījās Edgars Langmanis, kuram otrajā un trešajā vietā sekoja attiecīgi – Augusta Bakšis un Rinalds Jānis Kārkliņš.

Dāmu Pro Open grupā uzvarēja Langmaņa kluba biedrene Paula Kibare, kura pārliecinoši apsteidza igaunieti Mirjamu Raunu.

B15/16 grupā 31 sportista konkurencē finālā spraigā cīņā uzvarēja “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Roberts Černovs. Viņam sekoja divi Igaunijas sportisti – Stens Tristans Raids un Olivers Sīms Simensons. 40 sportisti sacentās B13 – 14 grupā. Labāko trijnieks šoreiz bez latviešiem. Uzvarēja Vitautas Šatas no Lietuvas, kamēr no mūsu sportistiem “BMX Rīga/ RRS” pārstāvim Viesturam Vekšam ceturtā vieta.

M17+ grupa: (11 dalībnieki)

1.Krišjānis Zutis, BMX Rīga/ RRS

2.Rainers Pujiņš, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

3.Roberts Treimanis, Tālava/ VSS

B11 – 12  grupa: (64 dalībnieki)

1.Jēkabs Zemītis, BMX Ādaži

2.Jorens Dimze, BMX Mārupe/ MNSS

3.Martins Bērziņš, BMX Mārupe/ MNSS

B10 grupa: (37 dalībnieki)

1.Jēkabs Ozols, Tālava/ VSS

2.Ralfs Pavlovičs, BMX Rīga/ RRS

3.Teodors Ciemiņš, Silvas ziķeri

B9 grupa: (39 dalībnieki)

1.Rolands Baranovskis, Silvas ziķeri

2.Kristaps Lūsis, Tālava/ VSS

3.Krišjānis Kalniņš, BMX klubs Valmiera

B8 grupa: (45 dalībnieki)

1.Jokubas Janka, Lietuva

2.Mateo Bogomazovs, BMX Ādaži

3.Kristians Blūmanis, BMX Ādaži

B7 grupa: (30 dalībnieki)

1.Edvards Ciemiņš, Silvas ziķeri

2.Rodrigo Garders, Ventspils Spars

3.Daniels Anckins, Gulbene

B6 grupa: (13 dalībnieki)

1.Gustavs Krīgers, Ventspils Spars

2.Valters Kļava, BMX Tukums

3.Haralds Valainis, BMX Rīga/ RRS

 

G15+ grupa: (6 dalībnieces)

1.Melānija Čudare, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

2.Paula Zavinska, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

3.Kaari Visnapuu, Igaunija

G13 – 14 grupa: (3 dalībnieces)

1.Katrīna Bergsone, BMX klubs Valmiera/ VSS

2.Mirle Neora Adusoo, Igaunija

3.Elza Valdmane, BMX klubs Valmiera/ VSS

G11 – 12 grupa: (6 dalībnieces)

1.Evelīna Līkuma, Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS

2.Betija Bernāte, Tālava/ VSS

3.Lauma Bērziņa, Tālava/ VSS

G9 – 10 grupa: (13 dalībnieces)

1.Ieva Višņevska, Tālava/ VSS

2.Dārta Mikuda, Rīgas Favorīts

3.Adrija Štromberga, BMX klubs Valmiera/ VSS

G7 – 8 grupa: (9 dalībnieces)

1.Paula Krastiņa, Ozolēni

2.Ketija Ādamsone, Tālava/ VSS

3.Paula Stepanova, Mītavas kumeļi

G6 grupa: (3 dalībnieces)

1.Madara Cukmača, BMX Ādaži

2.Natālija Nolle, BMX Tukums

3.Grēta Anna Taima, BMX klubs Valmiera

Krūzeri 13 – 24: (4 dalībnieki)

1.Andren Kaju, Igaunija

2.Matīss Salmanis, BMX klubs Valmiera/ VSS

3.Kristers Bielajs, Ventspils Spars

Krūzeri 25+: (12 dalībnieki)

1.Armands Kāpiņš, Mītavas kumeļi

2.Gatis Ādamsons, Tālava/ VSS

3.Guntars Ļebedevs, Madona

Krūzeri Pro: (5 dalībnieki)

1.Emīls Jekševics, Mītavas kumeļi

2.Rolands Liepiņš, Tālava/ VSS

3.Ģirts Jonkus, Mītavas kumeļi

Svētdien turpat lieliskā gaisotnē tika aizvadītas Valmieras Olimpiskā centra kausa sacensības. Sezonas turpinājums gaidāms 25. maijā Tukumā. Līdz tam ASV norisināsies pasaules čempionāts.

2024. gada Crystal Dent BMX Latvijas kausa kalendārs:

25. maijs: Tukums

8. jūnijs: Jelgava

29. jūnijs: Ventspils

20. jūlijs: Vecpiebalga

3. augusts: Rīga

24. augusts: Valmieras novada Avoti

14. septembris, Madona

28. septembris, Smiltene

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri