Valmieras Ziņas

Ar HK “Ledus Vilki” 2. līgas čempiontitulu noslēdzas Vidzemes čempionāts hokejā

Aizvadītās nedēļas piektdienā uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus atkārtoti tikās Vidzemes čempionāta hokejā (VČH) 2. līgas komandas HK „Ledus Vilki” un HK „Sigulda”, kurām šī bija izšķirošā spēle cīņā par zeltu. Savu pārākumu vēlreiz demonstrēja HK „Ledus Vilki” vienība, kura ar rezultātu 2:1 pārspēja siguldiešus, sēriju noslēdzot ar uzvaru 2:0.

HK „Ledus Vilki” sastāvā uzteicamu sniegumu rādīja abu vārtu autors Jānis Liepiņš (2+0), kā arī Reinis Krūmiņš (0+2) un vārtsargs Ralfs Bērziņš, savukārt HK „Sigulda” komandā ar rezultativitātes punktiem izcēlās Māris Pigožnis (1+0), Sandis Sprincis (0+1) un Pēteris Beķeris (0+1).

Jau iepriekš sezonas gaitā abas komandas rādīja stabilu sniegumu, vicečempioniem regulāro sezonu noslēdzot pirmajā, bet čempioniem – trešajā vietā. Ceturtdaļfinālā HK „Ledus Vilki” ar pārliecinošu rezultātu 2:0 sērijā pārspēja HK „Inflekss” hokejistus, bet pusfinālā tikpat pārliecinoši pieveica regulārās sezonas otrās vietas ieguvējus HK „Skorpions”.

Pirms izšķirošajām cīņām par čempiontitulu, VČH tika noskaidroti arī 2. līgas trešās vietas ieguvēji. Tur sērijā ar 2:1 uzvaru izcīnīja HK „Smiltene`09” komanda, pārspējot HK „Skorpions”.

Līdz ar to noslēgusies sezona Vidzemes čempionātā hokejā! Uz tikšanos jau septembrī uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri