Valmieras Ziņas

Ar hidrauliskiem instrumentiem atbrīvo satiksmes negadījumā cietušu cilvēku

Ap plkst. 17.30 saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Ilze Dāme Birziņa.

Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību atbrīvoja cietušu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Kalncempju pagastu, kur dega sausā zāle 800 m2 platībā. 

Plkst. 18.28 VUGD saņēma izsaukumu Rīgas ielu Valkā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka sadūmojums radies nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja piedūmotās telpas. 

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Dārza ielā Smiltenē, kur sabiedriskā ēkā atrodas lapseņu pūznis un tas apdraud cilvēkus. Ugunsdzēsēji glābēji lapseņu pūzni likvidēja. 

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 44 izsaukumus, no kuriem 16 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri