Valmieras Ziņas

APTAUJA: Sievietes ceļojumā labprātāk dotos kopā ar bērniem, vīrieši – ar draugiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

AS “Swedbank P&C Insurance” veiktā aptaujā secināts, ka savā sapņu ceļojumā sievietes izteikti biežāk nekā vīrieši labprātāk dotos kopā ar bērniem, māsu vai brāli, savukārt vīrieši par ceļabiedru biežāk izvēlētos draudzeni vai draugu.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS “Swedbank” Ārējās komunikācijas vadītājs Ivars Svilāns, dzīvesbiedrs un bērni pēc Latvijas iedzīvotāju domām ir ideālie ceļabiedri, ar kuriem kopā doties ceļojumā. Zīmīgi, ka katrs desmitais jeb 11% aptaujāto akcentējis, ka nespēj iedomāties sevi ceļojam bez tuviem cilvēkiem.

Emocionāls komforts, tostarp jautra kompānija un interesants sarunu biedrs, kā arī drošības sajūta ir galvenie apsvērumi, kas Latvijas iedzīvotājiem nosaka ceļabiedru izvēli, norādīja Svilāns. Pēc viņa teiktā,

teju ceturtdaļai iedzīvotāju, izvēloties ceļabiedru, ir būtiski, lai persona būtu komunikabla un ātri spētu rast kopīgu valodu ar svešiniekiem.

Būtiska ir arī ceļabiedru svešvalodu prasme.

Kā liecina aptaujas rezultāti, kā mazāk būtisks faktors atzīts finanses un ceļabiedra iespējas “izlīdzēt” ceļojuma laikā, autovadītāja apliecība un citas raksturīgas iezīmes.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri