Valmieras Ziņas

APTAUJA: Sievietes ceļojumā labprātāk dotos kopā ar bērniem, vīrieši – ar draugiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

AS “Swedbank P&C Insurance” veiktā aptaujā secināts, ka savā sapņu ceļojumā sievietes izteikti biežāk nekā vīrieši labprātāk dotos kopā ar bērniem, māsu vai brāli, savukārt vīrieši par ceļabiedru biežāk izvēlētos draudzeni vai draugu.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja AS “Swedbank” Ārējās komunikācijas vadītājs Ivars Svilāns, dzīvesbiedrs un bērni pēc Latvijas iedzīvotāju domām ir ideālie ceļabiedri, ar kuriem kopā doties ceļojumā. Zīmīgi, ka katrs desmitais jeb 11% aptaujāto akcentējis, ka nespēj iedomāties sevi ceļojam bez tuviem cilvēkiem.

Emocionāls komforts, tostarp jautra kompānija un interesants sarunu biedrs, kā arī drošības sajūta ir galvenie apsvērumi, kas Latvijas iedzīvotājiem nosaka ceļabiedru izvēli, norādīja Svilāns. Pēc viņa teiktā,

teju ceturtdaļai iedzīvotāju, izvēloties ceļabiedru, ir būtiski, lai persona būtu komunikabla un ātri spētu rast kopīgu valodu ar svešiniekiem.

Būtiska ir arī ceļabiedru svešvalodu prasme.

Kā liecina aptaujas rezultāti, kā mazāk būtisks faktors atzīts finanses un ceļabiedra iespējas “izlīdzēt” ceļojuma laikā, autovadītāja apliecība un citas raksturīgas iezīmes.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri