Valmieras Ziņas

Apstiprināti Valmieras novada pašvaldības pastāvīgo komiteju priekšsēdētāji un vietnieki

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 8.jūlijā, Valmieras novada pašvaldības domes sēdē deputāti apstiprināja Valmieras novada pašvaldības pastāvīgo komiteju priekšsēdētājus un vietniekus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Finanšu komiteju, kā tas noteikts likumā “Par pašvaldībām”, vada domes priekšsēdētājs, tādējādi to darīs Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, vietnieks – Ričards Gailums. Sociālo un veselības lietu komiteju vadīs Guntars Štrombergs, vietnieks – Toms Upners, Izglītības, kultūras un sporta komiteju vadīs Andris Klepers, vietnieks – Jānis Olmanis, Saimniecisko lietu komiteju vadīs Jānis Skrastiņš, vietnieks – Mareks Bērziņš, savukārt Tautsaimniecības, vides un attīstības lietu komiteju vadīs Jānis Grasbergs, vietnieks – Kaspars Kļaviņš.

Likums nosaka, ka, domes darbam notiekot sēdēs un pastāvīgajās komitejās, pastāvīgās komitejas ievēl dome. Katrs deputāts piedalās divās komitejās. Finanšu komitejā ir 11 deputāti, pārējās komitejās – septiņi deputāti.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri