Valmieras Ziņas

Apstiprināti Valmieras novada pašvaldības iestāžu vadītāji (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

29.jūlijā notika Valmieras novada pašvaldības domes ārkārtas sēde. Lai nodrošinātu operatīvu Valmieras novada pašvaldības domes lēmumu pieņemšanu, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes ārkārtas sēdi izsludina tajā pašā dienā, kad notiek komitejas, trīs stundas pirms domes sēdes sākuma, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Valmieras novada pašvaldības domes deputāti domes sēdē, balsojot ar vēlēšanu zīmēm, amatos iecēla Valmieras novada sešu (no septiņām) teritoriālo apvienību pārvalžu vadītājus.

Atklāta konkursa rezultātā izvēlēti un par Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Jānis Fūrmanis, par Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāju iecelta Kristīne Auziņa, par Mazsalacas apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Ritvars Sirmais, par Naukšēnu apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Jānis Zuments, par Strenču apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Jānis Pētersons.

Par Rūjienas apvienības pārvaldes vadītāju iecelts Ivo Virsis, kurš atbilstoši 22. jūlija domes sēdes lēmumam pilda arī Valmieras novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka teritoriālo apvienību jautājumos amata pienākumus.

Uz Kocēnu apvienības pārvaldes vadītāja amatu nepieteicās neviens pretendents.

Ievērojot pašvaldībā noteikto kārtību, ar mērķi izvēlēties vispiemērotākos un augstāk kvalificētākos vadītājus, tika veikta apvienoto pašvaldību iestāžu vadītāju izvērtēšana. Domes deputāti par Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāju iecēla Ivetu Pāži, par  Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāju iecēla Kaiju Mucenieci, par Valmieras novada pašvaldības policijas priekšnieku iecēla Induli Rūsi, par Valmieras novada Būvvaldes vadītāju, arhitekti iecēla Jolantu Brūniņu, par Valmieras novada Kultūras pārvaldes vadītāju iecēla Tomu Upneru un par Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju iecēla Ivetu Kļaviņu.

Pirmajā rindā no kreisās puses: Valmieras novada Būvvaldes vadītāja, arhitekte Jolanta Brūniņa, Valmieras novada Izglītības pārvaldes vadītāja Iveta Pāže, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, Valmieras novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Iveta Kļaviņa Otrajā rindā no kreisās puses: Valmieras novada pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Rūsis, Valmieras novada Kultūras pārvaldes vadītājs Toms Upners

Kā iepriekš informējām, 22.jūlija domes sēdē tika nolemts līdz 1.septembrim  izveidot Valmieras novada iestādes un noteiktā termiņā noteica izstrādāt to darbības nolikumus un amatu sarakstu projektus. Noteikts arī pēc jauno amatu sarakstu apstiprināšanas veikt pārējo darbinieku izvērtēšanu, ievērojot pašvaldībā noteikto kārtību.

    Ripo - 04.08.2021

    Jā nu zemais dzimtsarakstu līmenis ienāks pilsētā.

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums NCC BALTIC Aicina darbā Lietvedības speciālistu/-i Mēs piedāvājam • Dinamisku darbu augošā būvniecības uzņēmumā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 1100-1200 (bruto) un bonusu par saniegtiem rezultātiem; • Iespēja mācīties un attīstīties. Ja Tev ir • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai līdzīgā jomā; • Darba pieredze sekretāra (-es), administratora vai līdzīgā amatā; • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu; • Vēlme un prasme darboties komandā; • Pieredze darbā būvniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba pienākumu apraksts • Nodrošināt ienākošās un izejošās korespondences sagatavošanu, administrēšanu un uzturēšanu; • Ievadīt un apstrādāt rēķinus, uzraudzīt rēķinu sistēmu; • Sniegt atbalstu atbildīgajam būvdarbu vadītājam būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanā, kārtošanā un pārraudzībā; • Veikt būvuzņēmēju noteiktās dokumentācijas vešanas pareizības kontroli; • Veikt visu nepieciešamo, ar būvuzņēmēju saistīto aktu un dokumentu noformēšanu. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: normunds@nccbaltic.lv ar norādi – CV Valmiera. Kontakttālrunis uzziņām: 29111010 (Normunds Šulcs) Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 20, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Aktuāla līdz: 2022-10-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Attīstības pārvaldes Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas zemes ierīkotāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt ar zemes ierīcību saistīto jautājumu risināšanu Pašvaldības Brenguļu, Kauguru, Trikātas, Plāņu pagastu un Strenču pilsētas administratīvajās teritorijās; - organizēt nekustamā īpašuma formēšanas procesus (sadalīšana, apvienošana, pirmreizēja uzmērīšana, apbūves tiesību zemes plāna pasūtīšana mērniekiem, robežu apsekošana) virzību; - veikt ar adresāciju (zemes vienību, ēku un būvju) un nosaukumu piešķiršanu, maiņu un likvidēšanu saistītos darbus; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība zemes ierīcības jomā vai inženierzinātnēs; - teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu valodas prasmes; - kompetences: teicama analītiskā domāšana un organizatoriskās spējas; prasme plānot un organizēt savu darbu; - labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku; - vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums zemes ierīkotāja/-s amatam”, līdz 2022.gada 16.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ZEMES IERĪCĪBAS INŽENIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-16

Mūsu partneri