Valmieras Ziņas

Apotheka piedāvā darbu aptiekas vadītājam Valkā

Valkas, Valmieras un tās apkārtnes iedzīvotājiem ir divas pozitīvas ziņas. Turpmāk veselības aprūpe Valkas pusē kļūs vēl pieejamāka – aptieka Rīgas ielā 17 kļuvusi par Apotheka aptieku un šobrīd pārtop par gaišu, atvērtu, mūsdienīgu aptieku ar plašu preču sortimentu un dažādu īpašo piedāvājumu klāstu. Otrā ziņa – jaunā aptieka aicina pievienoties komandai farmaceitu- aptiekas vadītāju.

Kas ir Apotheka un kāpēc vērts pievienoties tās komandai?

Apotheka ir viens no spēcīgākajiem un straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 farmaceiti visā Latvijā – Valmierā, Cēsīs, Alūksnē, Siguldā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un citviet Latvijā, kopumā 115 aptiekās. 

“Uzņēmuma nemainīgi galvenā vērtība ir darbinieki. Farmaceiti ik dienas rūpējas par aptieku apmeklētājiem, bet uzņēmums gādā par farmaceitiem. Apotheka uzdevums ir būt tādam zīmolam, kas ir saistošs ne tikai klientiem, bet arī darbiniekiem. Mēs esam atvērti, draudzīgi un pretimnākoši, mums ir svarīgi, lai ikviens darbinieks justos ērti un droši,“ stāsta Apotheka Personāla daļas vadītāja Bella Trifsika-Dzeguze. 

Kas tiek piedāvāts kandidātiem?

  • Atbilstošs un konkurētspējīgs atalgojums;
  • Plašas iespējas piedalīties dažādās mācībās gan pie profesionāliem lektoriem Apotheka tālākizglītības akadēmijā, gan dažādās uzņēmuma iekšienē organizētās apmācībās;  
  • Veselības apdrošināšana;
  • Uzņēmuma organizēti atpūtas, izklaides, kultūras un ģimeņu pasākumi – gada balle, Vasaras dienas utt.;
  • Dažādas nominācijas un Gada darbinieka balva;
  • Citi darbinieka labumi un iespējas.

Kādam cilvēkam būs piemērota farmaceita- aptiekas vadītāja vakance?

“Uzņēmumā strādā visdažādākie cilvēki ar atšķirīgiem raksturiem, ambīcijām un pieredzi, taču,  lai cik dažādi mēs nebūtu, mūsu vieno profesionalitāte, rūpes un atbildība. Valkas aptiekas vadītāja amatam aicinu pieteikties farmaceitus gan no Valkas, gan daudz plašākas apkārtnes. Vakance būs piemērota kā pieredzējušiem farmaceitiem- aptieku vadītājiem, tā farmaceitiem, kuriem vēl nav aptiekas vadītāja pieredze, ” uzsver Bella Trifsika-Dzeguze.

Pieteikšanās vakancei, sūtot CV ar norādi “Darbs Valkā” uz e-pastu: esigaidits@apotheka.lv. Sīkāka informācija pa tālruni 67718765.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri