Valmieras Ziņas

Aplīgošana turpinās arī pēc Jāņiem: Valmierā brangi zied latvāņi!

Noteikti daudzi veikala “Supernetto” apmeklētāji Valmierā būs jau pamanījuši dažus latvāņus, kas aug pie paša stāvlaukuma, taču tā ir tikai “aisberga virsotne”. Patiesi iespaidīgs skats paveras, nokāpjot turpat lejā Rātsupītes gravā. Abpus upītei izaugusi varena latvāņu plantācija.

Cauri latvāņiem un nātrēm iestaigāta taciņa, tātad atrodas drosmīgie, kuri dodas šeit pastaigāties gar upes krastu. Kā zināms, latvāņu sula satur indīgas vielas. Ultravioletā starojuma iedarbībā sula var radīt ādas apdegumus. Aicinām tomēr neriskēt ar savu veselību un atturēties no šīs vietas apmeklēšanas, kā arī vecākiem lūgums pārrunāt drošības jautājumus ar saviem bērniem! Portāls “Valmieras Ziņas” vērsīsies Valmieras pašvaldībā, lai noskaidrotu, kā tas ir iespējams, ka pilsētā ir izveidojusies šo bīstamo augu plantācija, un kad šī vieta tiks sakopta.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

PAVĀRU skolas ēdināšanas tīklā Darba pienākumi pavāram: Darbs šefpavāra vadībā Ēdienu gatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai dokumentācijai Ražošanas darbs atbilstoši MK noteik. Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” Sanitāro normu ievērošana atbilstoši HACCP prasībām  No Tevis sagaidām: Darba pieredzi līdzīgā amatā vismaz 1 gads Izaicinājums jaunajiem speciālistiem sevis pierādīšanā un izaugsmē Augstu atbildības sajūtu Spēju strādāt komandā un dinamiskā vidē Mēs Tev varam piedāvāt: Motivējošu materiālo novērtējumu atbilstoši ieguldītajam darbam Sociālās garantijas Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; Sezonas darbs skolas ēdināšanas tīklā Nesezonā iespēja strādāt citās SIA “Kantīne B” struktūrvienībās Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com Meklējam pavāru ar pieredzi skolas ēdināšanas tīklā Valmierā. Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com. Alga 600 Eur Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-02-05 Kontaktpersona: Iveta Boša

Mūsu partneri