Valmieras Ziņas

Aplīgojam: Vēl līdz Jāņiem ir laiks sakopt savu sētu!

Jau par tradīciju ir kļuvis, tuvojoties Jāņiem, doties lūkot, kā valmieriešiem sokas ar savu īpašumu sakopšanu, vairāk pievēršot uzmanību publiski pieejamām un redzamām teritorijām lielāko ielu malās. Jāatzīst, ka daļa no tām vietām, kuras iepriekšējos gados aplīgojām, šoreiz ir sakoptas. Taču bija arī tādas vietas, kur arī šogad zāle izaugusi krietni gara.

Vispirms jāuzteic, ka gar maģistrālajām ielām nepamanījām uzkrītoši nesakoptas vietas. Šogad jau laikus bija nopļauta zāle arī Jāņuparkā, kā arī parkā starp bērnudārzu “Abelīte” un Memoriālu, par ko iepriekšējos gados aplīgojām pašvaldību. Arī Vecpuišu parks, Lucas skvērs, Vienības laukums, kā arī Autoostas skvērs izskatās glīti. Taču Karātavu kalniņa apkārtne ir diezgan aizaugusi. Tāpat sakopšanu gaida arī teritorija starp bērnudārzu “Ezītis” un Valmieras 2.vidusskolu. Ne visur īpašnieki ir nopļāvuši savu pagalmu G.Apiņa ielas namu kvartālā. Vēl centra rajonā branga zāle aug privātās teritorijās pie Jāzepa Vītola un Mieras ielas krustojuma, kā arī Beātes un Garās ielas krustojuma. Varena “jāņuzāle” izaugusi arī blakus Jāņuparkam starp autoplaci un bijušo mazbānīša stacijas ēku. 

Jāatzīst, ka vairāk neizpļautas vietas konstatējām Pārgaujā. Kā ierasts, atkal pamatīgi aizaugusi pļaviņa Brenguļu un Jaunvāles ielas krustojumā. Gara zāle slejas Smiltenes ielā starp daudzdzīvokļu namu Gaides ielā 2 un bērnudārzu “Vālodzīte”. Joprojām nesakopta un ļoti aizaugusi ir bijušās naftas bāzes teritorija Gaides ielā, kā arī ceļmala Gaides ielas krustojumā ar Marijas ielu un Gaides ielas krustojumā ar Pleskavas ielu. Savukārt Pleskavas ielā aizaugusi teritorija pie ūdenstorņiem, kā arī krustojums ar Ūdens ielu. Nenopļauta teritorija redzama arī pie senās ēkas Stacijas ielā 55. Kā allaž aizaugusi ir plašā teritorija starp Pleskavas ielu un Stacijas laukuma noliktavu ēkām. Tāpat plaši “jāņuzāļu” lauki plešas starp Rūpniecības un Robežu ielu. Vēl joprojām aizaugusi un nesakārtota ir teritorija starp Pārgaujas aptieku un Vanšu tiltu.

Līdz Jāņiem vēl ir dažas dienas laika, lai parūpētos par savu īpašumu, padarot kopumā Valmieru sakoptāku un skaistāku. Lai priecīgi visiem svētki!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "ZEMGALE"   (reģ. nr. 40900035103) aicina darbā virtuves darbinieku filiālē "Rūja" (1.0 slodze) uz noteiktu laiku Prasības pretendentam: - vēlama vispārējā vidējā vai vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze darbam virtuvē; - Valsts valodas prasme - A līmenis 1.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā). Galvenie pienākumi: - Veikt sakņu un dārzeņu pirmapstrādi (kalibrēšanu, mazgāšanu un mizošanu ar mašīnu vai rokām). - Saņemt gatavo ēdienu porcijas no pavāra un pasniegt klientiem atbilstoši nozīmētajām diētas formām klientiem. - Nokopt galdus. Novākt ēdienu paliekas, nogādāt netīros traukus uz mazgāšanas vietu apstrādei.  - Uzkopt mitrā veidā pārtikas bloka telpu un ēdamzāļu inventāru (galdus, krēslus u.c.) un grīdu. - Veikt netīro trauku, iekārtu un mašīnu attīrīšanu no ēdiena atliekām, mazgāšanu, dezinfekciju. Mēs piedāvājam: - amata algu no 500.00 līdz 530.00 EUR bruto, (atkarībā no profesionālās darba pieredzes); - profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; - sociālās garantijas; - veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Darba vietas adrese: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Pansionāts "Rūja", Jeru pagasts, Rūjienas novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi "Virtuves darbinieks" sūtīt uz e-pastu: Nadezda.Graudina@vsaczemgale.gov.lv. līdz 22.06.2021 plkst.12.00 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/privatuma-politika Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. Profesija: VIRTUVES DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Pansionāts Rūja, Jeri, Jeru pag., Rūjienas nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-22 Kontaktpersona: Nadežda Graudiņa Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri