Valmieras Ziņas

Apkures starpsezona tiks izmantota siltumapgādes sistēmas sakārtošanai

Iestājoties siltākiem laikapstākļiem, SIA “Valmieras ūdens” noslēgusi apkures sezonu. Lai arī turpmāk varētu sekmīgi nodrošināt ar siltumenerģiju namus Valmieras pilsētā un Burtnieku novada teritorijā esošajā Viesturlaukumā, vasaras mēnešos plānoti vairāki siltumapgādes sistēmas remontdarbi, kas būs saistīti ar siltumenerģijas padeves pārtraukumiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

SIA “Valmieras ūdens” Klientu daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:

“Bija mums zināmas bažas par to, kā noritēs aizvadītā apkures sezona, jo tās laikā bijām spiesti paaugstināt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, ņemot vērā piegādātāju piedāvātās siltumenerģijas cenas izmaiņas. Nenoliedzami, patērētājiem tas nav patīkami, taču esam gandarīti par mūsu klientu atbildību un disciplīnu attiecībā uz norēķiniem par saņemtajiem pakalpojumiem. Principā šajā apkures sezonā nepalielinājās iedzīvotāju parādsaistības par saņemto siltumenerģiju, kas ir visnotaļ pozitīvs rādītājs.”

Apkures sezonas starplaikā SIA “Valmieras ūdens” plāno vairākos siltumtrases posmos veikt remontdarbus, un lielākais projekts paredzēts Voldemāra Baložu ielā, kur, piesaistot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu, tiks veikta siltumtrases pārbūve 320 metru garumā.

SIA “Valmieras ūdens” Siltumtīklu daļas vadītājs Jevgenijs Tihonovs:

“Lai realizētu plānotos darbus Voldemāra Baloža ielā, izmantosim ārpakalpojumu, tāpēc izsludinājām publiskā iepirkuma procedūru, un šobrīd norit piedāvājumu izvērtēšana. Tuvākajā laikā kļūs zināms uzņēmējs, kurš veiks konkrētos darbus, un tad arī saskaņosim projekta realizāciju. Būvdarbi būs saistīti ar siltumenerģijas padeves pārtraukumiem jūnija un jūlija mēnesī, kas īslaicīgi skars Voldemāra Baloža ielas namu iedzīvotājus, bet ar ilglaicīgākiem siltumenerģijas padeves pārtraukumiem būs jārēķinās Jumaras ielas iedzīvotājiem, kā arī SIA “Vidzemes slimnīca”. Tiklīdz būs zināms būvdarbu grafiks, tiks informēti iedzīvotāji un SIA “Vidzemes slimnīca” par siltumenerģijas padeves pārtraukumiem.”

Vēl tiek gatavota dokumentācija, lai varētu izsludināt iepirkumu siltumapgādes tīklu pārbūvei namiem Diakonāta ielā 1 un 3, Stacijas ielā 39, kā arī Gaujas ielā 2. Šie būs galvenie objekti, kurus SIA “Valmieras ūdens” plāno paveikt līdz nākamajai apkures sezonai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri