Valmieras Ziņas

Apbalvoti Valmieras sporta laureāti (+FOTO) (1)

Piektdien, 8.decembrī, Valmieras Kultūras centrā notika jau par tradīciju kļuvusī Valmieras sporta balle. Izvērtējot 2017.gada nozīmīgākos sporta notikumus un Valmieras sportistu sniegumu, tika godināti sporta laureāti un viņu treneri, kuri šajā gadā uzrādījuši augstvērtīgus sportiskos rezultātus un nesuši Valmieras vārdu Latvijā un pasaulē.  Tāpat īpašs paldies tika teikts arī sporta veterāniem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča.

Šogad Valmieras sporta laureāti tiek īpašā pasākumā godināti jau 11.reizi. Tas ir kā pieturas punkts, kad, izvērtējot gada sporta sasniegumus, Valmieras pilsētas pašvaldība saka paldies sportistiem, viņu treneriem, komandām, sporta entuziastiem, sporta notikumu organizatoriem un dalībniekiem par sporta tradīciju kopšanu un attīstīšanu, par cīņas sparu un sportisko sasniegumu kaldināšanu un Valmieras pārstāvēšanu.

 “Ne velti Valmierai cauri tek upe Gauja, kas vienmēr bijusi strauja, spēcīga un mērķtiecīga. Tādi ir arī mūsu cilvēki, kas pierāda, ka mēs varam ātrāk, augstāk un spēcīgāk. Mūsu sportisti to apliecina atkal un atkal, piedaloties un gūstot godalgotas vietas nacionālās, Eiropas un pasaules mēroga sacensībās. Esam lepni, ka daudziem Valmiera un pat Latvija asociējas ar šādiem spēcīgiem, izturīgiem, stingras gribas cilvēkiem, kādi ir mūsu sportisti,” godinot sportistus uzsvēra Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Apbalvojums “Par sasniegumiem sportā 2017.gadā” tika pasniegts piecās nominācijās “Gada sportists”, “Gada treneris” un “Uzlecošā zvaigzne”, kā arī divi apbalvojumi par “Mūža ieguldījumu sportā”. Godalgotie sportisti saņēma īpašas piemiņas veltes, kuras veidojis Edgars Bogdāns.

Apbalvojumu “Mūža ieguldījums sportā” šogad saņēma Antons Senkāns un Māris Valtenbergs.

Antona Senkāna vārds nav svešs basketbola, futbola, rokasbumbas, vieglatlētikas un vairāku citu sporta veidu draugiem. Savas sportiskās karjeras laikā A.Senkāns 17 reizes kļuvis par čempionu dažādos sporta veidos, darbojies arī kā sporta spēļu treneris un tiesnesis. 

Savukārt Māris Valtenbergs ir airēšanas kustības aizsācējs Valmierā. Viņš nodibinājis pirmo airēšanas sporta klubu un vadījis airēšanas infrastruktūras izbūvi Valmierā. Daudzkārtējs airēšanas čempions Latvijas un starptautiskā mērogā, kā arī treneris augsta līmeņa sportistiem. 

Apbalvojums “Gada sportists 2017” tika piešķirts basketbolistam Rolandam Šmitam, kurš nopelnījis “EuroCup” uzlecošās zvaigznes titulu un palīdzējis Latvijas basketbola izlasei nokļūt augstajā 5.vietā Eiropas čempionātā. Šogad sportists noslēdzis līgumu ar vienu no ULEB Eirolīgas klubiem “Barcelona”.

“Gada trenera” godā tika sumināts treneris un spēlētājs, īsts florbola fans, florbola kluba “Valmiera” treneris Aigars Belasovs. A.Belasovs ir Valmieras florbola komandas stūrakmens, paraugs jaunajiem un jau pieredzējušajiem spēlētajiem. Viņa vadībā komanda 2016./2017.gada sezonā guvusi vēl nebijušus panākumus – ierindojusies 4.vietā Latvijas florbola virslīgā, kā arī ieguvusi 2.vietu starptautiskajā florbola kausa izcīņā “EuroFlorball Cup 2017”.

Savukārt apbalvojumu “Uzlecošā zvaigzne” saņēma 2017.gada junioru Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs, junioru Eiropas kausa sudraba medaļas ieguvējs, Latvijas nacionālais BMX riteņbraukšanas junioru čempions, kurš pats saka, ka panākumu atslēga ir smags darbs un neatlaidība, – daudzsološais BMX riteņbraucējs Mikus Dāvids Strazdiņš.

Īpašas piemiņas medaļas un veltes kategorijā “Sportiskie sasniegumi 2017” saņēma: smagatlēti Juta Gargurne, Jānis Anšmits, Jānis Bergholds, Janeks Šelkovskis, Miks Goba, Mārtiņš Krūze, Edgars Jurkāns, Kristers Muhins, Emīls Ogriņš, Ivo Mačs un treneris Artūrs Vazdiķis, airēšanas slalomisti Evita Savickaite, Toms Karlivāns, Ritvars Celmiņš, Krišs Meļņikonis, Emīls Putniņs un Krišs Ozols, orientieriste Līga Valdmane, viņas trenere Inguna Valdmane, hokejista Sandis Zolmanis un triatlonists Jānis Melbārdis, peldētāji Sindija Siliņa, Kristiāna Buka, Eva Rozenfelde, Zelma Mālmane, Uvis Kalniņš un viņu treneri Inta Andrejānova un Vladimirs Širjājevs, BMX sportisti Sandra Aleksējeva, Edžus Treimanis, Rihards Veide un treneris Miks Puķītis, vieglatlēti Linda Ozola, Jolanta Kaupe, Kristīne Strazdīte, Kristīne Deruma, Gunita Šīrante, Artjoms Beršedovs, Arnis Žviriņš, Didzis Siksalietis, Dāvis Oliņš un viņu treneri Raitis Ravinskis un Pēteris Karlivāns, autosportisti Ervins un Justs Grenči, bobslejisti Oskars Ķibermanis un Oskars Melbārdis.

Par sasniegumiem sportā 2017.gadā tika sveikti arī sporta laureāti veterāni: smagatlēti Guntis Apse, Jevgēņijs Katajevs, Andris Pružinskis, Ainārs Leimanis, Aleksandrs Kacēvičs, Aigars Āboltiņš un Boguslovs Demidko, badmintona spēlētāji Ojārs Koziņecs, Aigars Bedrītis, Māris Rinkus, Uģis Melders, Normunds Cercins un Uldis Ābeltiņš, airētāji Kaspars Pakers un Elmārs Pitura, peldētāji Svetlana Kampenusa, Aiva Miķelsone, Iluta Tetere, Laura Siliņa, Anna Mironovska, Mārcis Celmiņš, Jānis Celmiņš, Jānis Ozoliņš, Vidvuds Maculēvičs, Aigars Bergs un Ritvars Bušmanis, vieglatlēti Marta Ādamsone, Laila Ceika, Ilona Apele, Sandra Sprice, Vaira Grigorjeva, Iveta Putniņa, Dzintra Zinkovska, Ilgvars Āboltiņš, Elmārs Gulbis, Egils Šakens, Mareks Antons, Aleksejs Koziņecs, Māris Bemers, Raitis Lērme un vieglatlētu trenere Sandra Kaufmane, riteņbraucēji Heinrihs Kiršblūms, Ivo Lakučs un Ainārs Ķiksis.

Apbalvojumus saņēma arī sporta spēļu komandas: Valmieras badmintona kluba komanda, futbola komanda Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola, basketbola komanda Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola, SK “Spēks” futbola komanda, Valmieras dāmu volejbola komanda 60+, Valmieras kungu volejbola komanda 35+, Valmieras dāmu volejbola komandu 55+, aktīvā dzīvesveida kluba “Savējais” frisbija komanda, florbola klubs “Valmiera” un basketbola komanda Valmiera/ORDO.

Pateicības rakstu par Valmieras vārda spodrināšanu saņēma arī garo distanču skrējēja Elīna Krūkle, kura šogad kā vienīgā Valmieras pārstāve piedalījās skrējiensoļojumā Rīga-Valmiera, iegūstot 4.vietu kopvērtējumā un 2.vietu dāmu konkurencē. Viņa startējusi arī Monblāna skrējienā CCC 101km distancē.

Par kultūras programmu rūpējās mūziķi Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs, kā arī mūsdienu deju grupa “Baltā”. Pasākumu vadīja sporta žurnālists Uģis Joksts, bet ballē klātesošos izklaidēja grupa “Dziļi Violets”.

Valmieras pilsētas pašvaldība pateicas visiem pasākuma atbalstītājiem: Valmieras Bērnu Sporta skolai un Valmieras Kultūras centram.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    es - 09.12.2017 Atbildēt

    Un kur tad 2015.gada ballites foršā skatītāju komanda… Pašķīdusi? Spēle beigusies?

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: cnc metālapstrādes darbgaldu iestatītāju- operatoru Galvenie pienākumi: Apstrādes procesa programmu sastādīšana, detaļu izgatavošana (frēzēšanas, izvirpošanas, urbšanas u.c. darbi) uz vertikālās frēzēšanas apstrādes centra DOOSAN DNM 400 ar Fanuc vadības sistēmu; Darbgalda iestatīšana un regulēšana, izvēloties detaļu izgatavošanai piemērotus griezējinstrumentus un palīgierīces; Detaļu parametru kontrolēšana, izstrādājumu kvalitātes atbilstības nodrošināšana. Prasības: Pieredze darbā ar ciparu programmas vadības darbgaldiem; Izpratne un zināšanas par detaļu mehānisko apstrādi; Rasējumu lasītprasme; Vēlama atbilstoša izglītība vai atbilstošas programmas pēdējo kursu students; Vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas un prasmes; Uzņēmība, atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā; Regulāri izmaksātu, kvalifikācijai un prasmēm atbilstošu ikmēneša atalgojumu no 900 Eur; Sociālās garantijas, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, citus papildu labumus; Apmācības iespējas; Sakārtotu darba vidi; Palīdzību dzīvesvietas atrašanā. Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.  Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: FRĒZĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-19 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, darba vietas adrese: Beātes iela 42, Valmiera, pilna darba likme (40 stundas nedēļā). Ja Tev ir vēlme: plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumus, jautros brīžus un citas aktivitātes; rūpēties par materiālo bāzi; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; iesaistīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790.00 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021.gada 27.janvārim  e-pastā: buratino@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29151878 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 42, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-01-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst. un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz buratino@valmiera.edu.lv, 29151878. Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU Rūjienas autoostā DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas Īsu profesionālās dzīves aprakstu (CV) - ar norādi „Autobusa vadītājs Rūjienas autoostā” iesniegt: ·sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv ·personīgi Rūjienas autoostas kasē Brīvības ielā 12,Rūjienā,Rūjienas novadā,LV-4240 vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informācija: 26481361 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 12, Rūjiena, Rūjienas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri