Valmieras Ziņas

Apbalvoti Burtnieku novada 2020. gada sporta laureāti

Burtnieku novada pašvaldības organizētajā konkursā “Burtnieku novada sporta laureāts 2020” par sportiskajiem sasniegumiem 2020. gadā godināti 50 novada sportisti, 3 komandas, 4 treneri, 5 sporta biedrības un sporta pasākumu organizatori par būtisku ieguldījumu sportiska un veselīga dzīvesveida veicināšanā. Naudas balvas saņēma 38 sportisti.

Apbalvojumu “Burtnieku novada sporta laureāts 2020” saņēma: Ralfs Ūdris nominācijā “Gada sportists” (vieglatlētika), Kristīne Strazdīte nominācijā “Gada sportiste” (vieglatlētika), Markuss Roberts Vasiļjevs nominācijā “Gada jaunais sportists” (jāšanas sports), Līva Lizete Glāzere nominācijā “Gada jaunā sportiste” (BMX), Kaspars Pakers nominācijā “Gada veterānu sporta pārstāvis” (airēšanas slaloms), Gunita Šīrante nominācijā “Gada veterānu sporta pārstāve” (soļošana), Terēze Zalte nominācijā “Gada treneris”, Burtnieku novada MJIC junioru galda hokeja komanda nominācijā “Gada komanda”, Vidzemes sporta asociācija nominācijā “Gada biedrība”, Floriāna Seņkāna piemiņas turnīrs dambretē nominācijā “Gada sporta pasākums”.

Pateicība par sportiskajiem sasniegumiem 2020. gadā izteikta: Kristapam Klāvam Elbretam, Emīlam Varslavānam, Tomam Višņevskim, Kārlim Pedraudzim, Mārtiņam Emīlam Treimanim, Jēkabam Ozolam, Rihardam Jānim Liepiņam, Danam Patrikam Dukuram, Kristiānam Dāvim Auziņam, Oskaram Rubenim, Kristapam Riekstiņam, Rolandam Riekstiņam, Ritvaram Felkeram, Kristeram Lubānam, Bruno Emīlam Geidānam, Ievai Višņevskai, Sofijai Keitai Krūmiņai, Katrīnai Ļihačovai, Madarai Katei Treimanei, Reinim Bicānam, Mārtiņam Korņējevam, Robertam Užānam, Ritvaram Celmiņam, Tomam Karlivānam, Ingaram Matisonam, Robertam Treimanim, Mārtiņam Rāgam, Andrim Grīnbergam, Oļegam Makarovam, Jurim Grīnbergam, Igoram Makarovam, Krišam Ozolam, Paulam Alberingam, Terēzei Zaltei, Janai Straubergai, Paulai Matisonei, Ivetai Lopatko, Artai Stikānei Megijai, Agatei Deičmanei, Elizabetei Kristai Jurašai, Vilmai Alberingai, Ingunai Korņējevai, Evitai Savickaitei, Burtnieku novada vīriešu volejbola komandai, Burtnieku novada armvrestlinga komandai “Burtnieku vanagi”, Burtnieku novada sieviešu volejbola komandai.

Diemžēl šoreiz nebija iespējas sveikt laureātus svinīgā godināšanas pasākumā. Klātienē saņemt balvas un atzinības Burtnieku novada pašvaldībā ieradās nomināciju uzvarētāji un sportistu pārstāvošo biedrību/komandu pārstāvji. Burtnieku novada pašvaldībā izsakām pateicību visiem sportistiem, pasākumu organizētājiem un sporta entuziastiem! Jūs esat apliecinājuši savu meistarību un varēšanu. Klāt jauna sezona ar jauniem izaicinājumiem – novēlām gūt jaunus panākumus un sasniegt izvirzītos mērķus!

Konkursa “Burtnieku novada sporta laureāts 2020” mērķis ir godināt sportistus, sportistu komandas, viņu trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arī apzināt novada labākos sportistus, trenerus, sporta klubus un sporta pasākumus. Par augstiem sasniegumiem sportā Burtnieku novada pašvaldība piešķir naudas balvas un pasniedz atzinības un pateicības, kā arī apbalvojumu “Burtnieku novada sporta laureāts”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri