Valmieras Ziņas

Andris Oskars Brutāns un Aivars Flemings saņems Ministru kabineta Atzinības rakstu

Ministru kabineta Atzinības rakstus par nozīmīgu profesionālo ieguldījumu piešķirs 65 dažādu nozaru valsts pārvaldes darbiniekiem, zinātniekiem, kultūras un finanšu nozaru darbiniekiem,  liecina valdības apstiprinātais rīkojuma projekts.

Starp apbalvotajiem ir divi valmierieši. Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas rūpniecības attīstībā un ekonomiskajā izaugsmē saņems AS “Valmieras stikla šķiedra” padomes loceklis un Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts Andris Oskars Brutāns  un SIA “Valpro” un “Valtech” valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings.

Ministru kabineta Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām, t.sk., ārvalstniekiem, par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā.

Ierosinājumu par Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu Apbalvošanas padomē iesniedz Ministru prezidents, ministri, pašvaldību vadītāji, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis vai citu nevalstisku organizāciju vadītāji. Ministru kabineta Atzinības rakstu Ministru kabinets nodibināja 1995. gada aprīlī.

Atzinības rakstu svinīgā ceremonijā pasniedz nozares ministrs vai Ministru prezidents, ja viņš bijis Atzinības raksta ierosinātājs. A. O. Brutānam un A. Flemingam Atzinības rakstu pasniegs ministru prezidents Māris Kučinskis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri