Valmieras Ziņas

Aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens un apbalvoti skriešanas seriāla “Dikļu cilpas” uzvarētāji

Ceturtdien, 8.novembrī, Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos, ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens. Pēc skrējiena tika apbalvoti gan ātrākie Lāčplēša dienas skrējiena dalībnieki, gan visu vecuma grupu ātrākie skriešana seriālā “Dikļu cilpas”, kas no oktobra sākuma norisinājās Neikenkalna dabas koncertzālē un tās apkārtnē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Lāčplēša dienas skrējienā visi dalībnieki trasē devās ar kopējo startu, kas atšķiras no Kocēnu novada skriešanas seriālos “Cilpas” ierastā, kur dalībnieki trasē dodas pa vienam. Dalībnieki atkarībā no savas vecuma grupas veica 3,4,5 vai pat 7 apļus. Viena veicamā apļa garums – aptuveni 1,2km.

Septiņu apļu distancē starp kungiem (V grupa) ātrākais bija Andris Robalds (Dikļu pamatskola) ar laiku 32 minūtes un 19 sekundes. Otro vietu ieņēma Edgars Kokorēvičš (KoKoTeam) trasi veicot 32 minūtēs un 48 sekundēs, bet trešais – Jānis Gailis (Kocēnu novads) ar laiku 33 minūtes un 19 sekundes.

Starp dāmām (S grupa) septiņu apļu distancē ātrākā bija Laura Pētersone (MRC/ Kocēnu novads) ar laiku 38 minūtes un 54 sekundes. Jāpiemin, ka Laura Pētersone ar šādu uzrādīto trases laiku ierindojas arī augstajā sestajā vietā starp kungiem septiņu apļu distancē. Otrā – Inese Kokoreviča (Valmiera/KOKO Team) ar laiku 40 minūtes un 31 sekunde, bet trešā – Vilma Alberinga (Burtnieku novads) ar laiku 44 minūtes un 39 sekundes.

Piecu apļu distancē starp puišiem(V18 grupa) ātrākais bija Matīss Leitlands (Burkānciems) ar laiku 23 minūtes un 51 sekunde, otrais Jēkabs Ločmelis (Burkānciems) ar laiku 24 minūtes un 42 sekundes. Trešais – Niks Balgalvis (Vaidava) ar laiku 26 minūtes un 23 sekundes. Jāpiemin, ka Niks pēc skrējiena saņēma arī balvu no pasākuma organizatoriem kā viens no sešiem skriešanas seriāla “Cilpas” dalībniekiem, kurš šogad piedalījies pilnīgi visos posmos. Nikam Baltgalvim pirmā vieta arī V16 grupā skriešanas seriāla “Dikļu Cilpas” kopvērtējumā.

Starp meitenēm(S18 grupa) ātrākā piecu apļu distancē Līga Balode (Kocēnu sporta skola) ar laiku 31 minūte un 46 sekundes, otrā – Estere Loreta Ābeltiņa (Kocēnu sporta skola) ar laiku 35 minūtes un 51 sekunde, bet trešā Inese Neimane (ZVOC) ar laiku 37 minūtes.

Ar pilnīgiem Lāčplēša dienas skrējiena rezultātiem visās vecuma grupās, kā arī ar skriešanas seriāla ”Dikļu” cilpas rezultātiem iespējams iepazīties Kocēnu novada mājaslapā.

Līdz šim notikuši 5 ”Cilpu” skriešanas seriāli – Sietiņieža Cilpas, Zilākalna cilpas, Vaidavas cilpas, Rubenes cilpas un Dikļu cilpas, kā arī viens velobraukšanas seriāls – Kocēnu Velo Cilpas.

Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas kalpo arī kā rudens skriešanas seriāla “Cilpas” noslēgums Kocēnu novadā norisinās jau trešo reizi. 2016. gadā tas notika Sietiņiezī, bet 2017. gadā – Vaidavā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestāde “Kārliena” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU , profesijas kods 5312 01 (darba vietas adrese: Rūpniecības ielā 16A, Valmiera) uz noteiktu laiku 40 stundas nedēļā (viena likme). Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: veicināt un nostiprināt bērniem pašapkalpošanās prasmes un kultūrhigiēniskās iemaņas; veikt bērnu aprūpi ikdienā; nodrošināt telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām; sadarboties ar grupas pedagogiem un vecākiem; pilnveidot savas prasmes un kompetences . un ja Tev ir: augsta pienākuma apziņa; pozitīvas saskarsmes iemaņas; Vispārējā vidējā vai pamatizglītība; valsts valodas prasmes pamata līmenī. mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; radošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā; profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu karliena@valmiera.edu.lv vai personīgi Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādē “Kārliena “Rūpniecības ielā 16A, Valmierā ar norādi „Skolotāja palīgs”, līdz 2019.gada 25.oktobrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 29449903. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 16A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-25

Valsts meža dienests (turpmāk – VMD) izsludina konkursu uz vakanto Ziemeļvidzemes virsmežniecības vecākā inspektora (juridiskajos jautājumos) ierēdņa amata vietu (uz noteiktu laiku). Darba vieta: Rīgas iela 40, Valmierā. Prasības pretendentiem: - atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām (var pretendēt persona, kura sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu), - akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā juridiskā izglītība, - juridiskā darba pieredze ne mazāka par 1 gadu (vēlams valsts pārvaldes iestādē), - vēlama pieredze administratīvo tiesību jomā, - prasme efektīvi plānot un organizēt savu darbu, - B kategorijas autovadītāja tiesības, - prasme strādāt ar MS Office standartprogrammām. Galvenie amata pienākumi: nodrošināt tiesisku un pamatotu administratīvo aktu izstrādi virsmežniecībā, veikt virsmežniecības amatpersonu apmācību par juridiskiem jautājumiem; sagatavot dokumentus (pierādījumus, pieteikumus, pieprasījumus) par konstatētajiem pārkāpumiem iesniegšanai tiesību aizsardzības iestādēs; sagatavot un iesniegt tiesai prasības pieteikumus un pieteikumus, kā arī paskaidrojumus un pārsūdzības krimināllietās, civillietās, administratīvo pārkāpumu un administratīvajās lietās; pārstāvēt VMD tiesās, pamatojoties uz pilnvarojumu. Piedāvājam: mēnešalgu, sākot no 835 līdz 1150 EUR (bruto alga), atbildīgu un stabilu darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā, sociālās garantijas. Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi personals@vmd.gov.lv, (tālrunis uzziņām 67211167). Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valsts meža dienests informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts meža dienests, kontaktinformācija: 13.janvāra iela 15, Rīga, Profesija: VECĀKAIS INSPEKTORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 40, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-28 Kontaktpersona: Līna Viļuma Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā BIBLIOTEKĀRU (profesijas kods 26 2207, 0,5 slodzes, darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja esi: radošs, aktīvs un atvērts jaunām idejām izglītībā; motivēts organizēt un vadīt aktivitātes skolēniem lasītprasmes veicināšanai un kultūrizglītībā; gatavs atbalstīt skolotājus pilnveidotā mācību satura ieviešanā; un ja Tev ir: · atbilstoša profesionālā kvalifikācija; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī; · augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; · prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēnu vecākiem un iestādes viesiem; mēs piedāvājam: nepilnu darba laiku (20 stundas nedēļā); atalgojumu no 450 līdz 454 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 30.oktobrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: IZGLĪTĪBAS IESTĀDES BIBLIOTEKĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-30

Mūsu partneri