Valmieras Ziņas

Aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens un apbalvoti skriešanas seriāla “Dikļu cilpas” uzvarētāji

Ceturtdien, 8.novembrī, Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos, ar rekordlielu dalībnieku skaitu tika aizvadīts Lāčplēša dienai veltīts skrējiens. Pēc skrējiena tika apbalvoti gan ātrākie Lāčplēša dienas skrējiena dalībnieki, gan visu vecuma grupu ātrākie skriešana seriālā “Dikļu cilpas”, kas no oktobra sākuma norisinājās Neikenkalna dabas koncertzālē un tās apkārtnē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Lāčplēša dienas skrējienā visi dalībnieki trasē devās ar kopējo startu, kas atšķiras no Kocēnu novada skriešanas seriālos “Cilpas” ierastā, kur dalībnieki trasē dodas pa vienam. Dalībnieki atkarībā no savas vecuma grupas veica 3,4,5 vai pat 7 apļus. Viena veicamā apļa garums – aptuveni 1,2km.

Septiņu apļu distancē starp kungiem (V grupa) ātrākais bija Andris Robalds (Dikļu pamatskola) ar laiku 32 minūtes un 19 sekundes. Otro vietu ieņēma Edgars Kokorēvičš (KoKoTeam) trasi veicot 32 minūtēs un 48 sekundēs, bet trešais – Jānis Gailis (Kocēnu novads) ar laiku 33 minūtes un 19 sekundes.

Starp dāmām (S grupa) septiņu apļu distancē ātrākā bija Laura Pētersone (MRC/ Kocēnu novads) ar laiku 38 minūtes un 54 sekundes. Jāpiemin, ka Laura Pētersone ar šādu uzrādīto trases laiku ierindojas arī augstajā sestajā vietā starp kungiem septiņu apļu distancē. Otrā – Inese Kokoreviča (Valmiera/KOKO Team) ar laiku 40 minūtes un 31 sekunde, bet trešā – Vilma Alberinga (Burtnieku novads) ar laiku 44 minūtes un 39 sekundes.

Piecu apļu distancē starp puišiem(V18 grupa) ātrākais bija Matīss Leitlands (Burkānciems) ar laiku 23 minūtes un 51 sekunde, otrais Jēkabs Ločmelis (Burkānciems) ar laiku 24 minūtes un 42 sekundes. Trešais – Niks Balgalvis (Vaidava) ar laiku 26 minūtes un 23 sekundes. Jāpiemin, ka Niks pēc skrējiena saņēma arī balvu no pasākuma organizatoriem kā viens no sešiem skriešanas seriāla “Cilpas” dalībniekiem, kurš šogad piedalījies pilnīgi visos posmos. Nikam Baltgalvim pirmā vieta arī V16 grupā skriešanas seriāla “Dikļu Cilpas” kopvērtējumā.

Starp meitenēm(S18 grupa) ātrākā piecu apļu distancē Līga Balode (Kocēnu sporta skola) ar laiku 31 minūte un 46 sekundes, otrā – Estere Loreta Ābeltiņa (Kocēnu sporta skola) ar laiku 35 minūtes un 51 sekunde, bet trešā Inese Neimane (ZVOC) ar laiku 37 minūtes.

Ar pilnīgiem Lāčplēša dienas skrējiena rezultātiem visās vecuma grupās, kā arī ar skriešanas seriāla ”Dikļu” cilpas rezultātiem iespējams iepazīties Kocēnu novada mājaslapā.

Līdz šim notikuši 5 ”Cilpu” skriešanas seriāli – Sietiņieža Cilpas, Zilākalna cilpas, Vaidavas cilpas, Rubenes cilpas un Dikļu cilpas, kā arī viens velobraukšanas seriāls – Kocēnu Velo Cilpas.

Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas kalpo arī kā rudens skriešanas seriāla “Cilpas” noslēgums Kocēnu novadā norisinās jau trešo reizi. 2016. gadā tas notika Sietiņiezī, bet 2017. gadā – Vaidavā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri