Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, cietušas 4 personas (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 77 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 10 ceļu satiksmes negadījumi, kur trijos no gadījumiem kopumā cietušas četras personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 84 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 48 par ātruma pārsniegšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

15. jūnijā pulksten 16:23 Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā uz autoceļa Lembis – Drusti – Vecpiebalga, pēc sākotnējās informācijas, vīrietis, vadot automašīnu “Hyundai”, uzsākot tajā pašā virzienā braucošās automašīnas apdzīšanu, nepārliecinājās par drošu manevru, kā rezultātā, lai izvairītos no sadursmes ar pretī braucošo automašīnu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs un pasažiere. Policijā sākts administratīvais process, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

15.jūnijā pulksten 15:20 Gulbenes novadā, Gulbenē, Blaumaņa un Oskara Kalpaka ielu krustojumā, pēc sākotnējās informācijas, vīrietis, vadot motociklu, neievēroja drošu distanci, kā rezultātā ietriecās priekšā braucošajā automašīnā “VW Golf”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

15.jūnijā pulksten 19:05 Amatas novadā, Amatas pagastā, vīrietis, vadot kvadriciklu, iebrauca elektrības stabā. Negadījumā cieta kvadricikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

    petrinaincasia - 16.06.2021

    Sun Cellular

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri