Valmieras Ziņas

Aizvadītajā diennaktī pieķerti vairāki dzērājšoferi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no tiem ir divi cietušie, bet sešos gadījumos pie transportlīdzekļu stūres vadītāji sēdušies alkoholisko dzērienu iespaidā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

Vakar, 8. jūlijā, reģistrēti divi gadījumi, kad pēc ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanas transportlīdzekļu vadītāji lietojuši alkoholu, kā rezultātā personām tika konstatētas attiecīgi 1,92 un 2,21 promile. Agri no rīta, pulksten 04:40, Valmierā “Ford” vadītājs atpakaļgaitā uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot, savukārt Limbažu novadā pulksten 18:30 “Mercedes Benz” vadītāja uzbrauca elektrosadales skapim, to bojājot.

Policijas darbinieki vakar Drabešu pagastā apturēja automašīnas vadītāju, kurš, būdams alkohola reibumā, piedalījās ceļu satiksmē. Vīrietim tika konstatēts 2,18 promiļu stiprs reibums.

Par alkoholisko dzērienu, narkotisko vai citu apreibinošo vielu lietošanu pēc satiksmes negadījuma uzliek naudas sodu velosipēda un mopēda vadītājam 170 EUR apmērā, bet cita transportlīdzekļa vadītājam piemēro administratīvo arestu no desmit līdz piecpadsmit diennaktīm, uzliek naudas sodu no 1200 līdz 1400 EUR un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem.

Tāpat vakar no rīta Salacgrīvas novadā notika sadursme starp divām automašīnām. Sākotnējā informācija liecina, ka smagās kravas automašīnas vadītājs, neievērojot drošu distanci, izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo spēkratu “Mercedes”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta “Mercedes” vadītāja un pasažiere, kuras nogādātas medicīnas iestādē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri