Valmieras Ziņas

Aizvadīta Vidzemes reģiona 3.klašu olimpiāde

6.aprīlī Valmieras Pārgaujas sākumskolā notika Vidzemes reģiona 3.klašu matemātikas un latviešu valodas olimpiādes. Tajās piedalījās skolēni, kuri jau bija uzvarējuši savu pilsētu, novadu olimpiādēs. Olimpiādē piedalījās: Valmieras pilsētas, Kocēnu novadu apvienības ,Cēsu novads, Amatas novadu apvienības, Smiltenes novada, Limbažu, Alojas, Salacgrīvas novadu apvienības, Valkas un Strenču novadu apvienības, Valkas un Strenču novadu apvienības, Gulbenes novada, Alūksnes un Apes novadu, Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu apvienību skolēni. Matemātikas olimpiādē piedalījās 34 dalībnieki, latviešu valodas olimpiādē – 35.

Latviešu valodas olimpiādes uzvarētāju pulkā bija: 1. vieta – Lelde Luste no Kocēnu pamatskolas, 2. vieta – Estere Keiša no Valmieras sākumskolas, 2. vieta – Aleksis Katiševs no Rencēnu pamatskolas, 3.vieta – Anete Kazlauska no Vecpiebalgas vidusskolas, Atzinības ieguva – Emīls Roberts Gorbāns no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Madara Vimba no Cesvaines vidusskolas, Līva Evelīna Videmane no Valmieras sākumskolas, Estere Liniņa no Limbažu sākumskolas, Keita Lemeševska no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Beatrise Vernere no Cēsu 1.pamatskolas, Ance Pilsētniece no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Markuss Šmits no Cēsu 2. Pamatskolas, Rihards Gaugers  no Valmieras Pārgaujas sākumskolas.

Matemātikas olimpiādes uzvarētāji: 1. vieta- Annija Joma no Limbažu sākumskolas, 2.vieta – Pauls Grabovskis no Smiltenes vidusskolas, 2.vieta – Kristians Elmārs no Lizuma vidusskolas, 2. vieta – Sintija Deļecka no Burtnieku Ausekļa vidusskolas, 3. vieta – Tīna kalniņa no Alūksne pilsētas sākumskolas, 3. Vieta – Elīza Markevica no Rubenes pamatskolas, Atzinība – Dāvis Gorševs no Gulbenes sākumskolas, Gustavs Aišpurs-Lukša no Stāķu pamatskolas, Rolands Ozoliņš no Alūksnes pilsētas sākumskolas, Mārtiņš Zvirgzdiņš no Kusas pamatskolas, Patrīcija Lecīte no Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri