Valmieras Ziņas

Aizvadīta 2017/2018. gada sezona FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā

Ir aizvadīta 2017/2018. gada sezona FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā. Iedvesmojoties no virslīgas komandas, jaunatnes sistēmā šosezon trenējās un savus spēkus laukumā pierādīja 126 bērni un jaunieši. Aizvadītas gan spēles dažādos turnīros Latvijā un ārvalstīs, gan cīņas visās vecuma grupās Latvijas čempionātā florbolā.

No U-6 līdz U-11 grupai komandām rezultāti netiek publiskoti, medaļas un kausus saņem visas komandas. U-6, U-7 un U-8 komandu treneris Jānis Jansons par aizvadīto sezonu savās komandās stāsta: “Prieks, ka joprojām ir interese un katru gadu nāk daudz jaunu bērnu, kuriem interesē, patīk florbols un kuri grib trenēties. Jaunie grib parādīt esošajiem audzēkņiem, ko prot, un esošie grib parādīt, kā viņi prot spēlēt, tāpēc ir tāda pozitīva konkurence sava starpā. Individuāli ir redzams katram bērnam progress, bet tikai saliekot to visu kopā varējām labāk aizvadīt sabraukumus, tā, ka ir kur tiekties!”

U-12 komandai šogad 6.vieta. Treneris Ivars Laktiņš par savējiem (U-9 līdz U-12 grupas) stāsta: “U-9 spēkojās ar 23 Latvijas komandām, U-10 ar 16 komandām un U-11 ar 17. Visas komandas tika gan pie skaistām uzvarām, gan sāpīgiem zaudējumiem, bet visā kopumā komandas aizvadīja daudz spēles, no kurām varēja mācīties un katrs spēlētājs pilnveidoties, apgūt vēl labāk, meistarīgāk šo sporta veidu. Katrs no šo grupu bērniem tika apbalvots ar skaistām medaļām par piedalīšanos čempionātā. U-12 grupā sākām turnīru B grupas reģionā, kurā ierindojāmies 3.vietā no 8.komandām, tālāk 4 labākās komandas no katras grupas satikās, lai spēlētu play-off spēles, kurā bija katrai komandai ar katru jāizspēlē 2 apļu turnīrs. Spēles nebija vieglas nevienai komandai, jo katra noņēma citai punktus un spēļu rezultāti bija ļoti līdzīgi. Labāko Latvijas komandu konkurencē Valmiera ieņēma 6. Vietu. Gribētu izcelt Ričardu Ribu, kas visā čempionāta laikā guva 64 punktus (34+30), kā arī vārtsargu Ņikitu Cepeļevu, kurš ļoti veiksmīgi aizvadīja spēles. Rezumējot, prieks par visiem zēniem un meitenēm! Treniņu apmeklējums bija augsts, jaunie spēlētāji ātri spēja adaptēties un iekļauties sastāvā. Ceru, ka pēc vasaras visi spēlētāji turpinās florbolista gaitas, jo savos spēlētājos saskatu labu nākotni, tikai lai nepazūd viņiem tā vēlme gūt prieku no šī sporta veida un, protams, uzstādīt savus mērķus, lai, palēnām kāpjot pa “kāpnēm”, var uzkāpt virsotnē!”.

U-13 komanda sezonu noslēdza 8.vietā, U-14 komanda, šķiet, tiešā veidā iedvesmojušies no virslīgas komandas un izcīnījuši otro vietu – sudraba medaļas 2.divīzijā, bet U-16 komandai šosezon 7.vieta 2.divīzijā. Treneris Aigars Belasovs vērtē aizvadīto sezonu U-13 līdz U-16 grupās: “U-13 komandas sastāvu pārsvarā veidoja jaunāki spēlētāji (no U12 grupas), tādēļ arī rezultāti nebija tik spīdoši, taču spēlētājiem šī bija neatsverama pieredze nākotnei. Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Ričards Riba ar 36 rezultativitātes punktiem (27+9). U14 grupa aizvadīja labu regulāro sezonu, bija labs treniņu apmeklējums, pareizā attieksme un līdz ar to arī likumsakarīgs rezultāts – pārliecinoša 1.vieta U-14 2.divīzijas regulārajā sezonā. Regulārās sezonas laikā tika piedzīvots tikai viens zaudējums. Play-off spēlēs tika pārvarēts pusfināls un finālā tomēr piedzīvots zaudējums, sezona noslēgta ar 2.vietu un sudraba medaļām. Komandas rezultatīvākais spēlētājs – Roberts Ploriņš ar 45 punktiem (30+15). U16 grupas sastāvu pārsvarā veidoja jaunāki sportisti (praktiski visa U14 komanda + 5 spēlētāji). Rezultatīvākie spēlētāji bija Ralfs Matīss Balodis, 34 punkti  (22+12) un Aleksejs Jakovļevs, 33 punkti (15+18). Kopumā visās grupās vērojams progress. Jaunieši cenšas, trenējas un grib jau drīzumā izrādīt konkurenci ‘lielajai’ FBK “Valmiera” komandai.”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri