Valmieras Ziņas

Airēšanas slaloma klubam VSA-VALMIERA Lietuvas valsts un galvaspilsētas čempionātu godalgas

Airēšanas slaloma kluba „Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” jaunieši un pieaugušie atlēti no aizvadītās nedēļas nogales cīņām Lietuvā mājās pārveduši gan pirmo trīs vietu medaļas, gan lietderīgu pamācošu pieredzi.

Sestdien, 28.aprīlī, uz Viļņas čempionāta goda pjedestāla kāpa visi Lietuvas galvaspilsētas pievārtē Griģišķē ieradušies VSA-VALMIERA airēšanas slalomisti. Uzvaras laurus C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā plūca Emīls Putniņš. K1M U14 kategorijā zelts Ralfam Baldiņam, bet Viļņas vicečempiona tituls Ralfam Jurjānim. Savukārt K1M absolūtajā konkurencē, piekāpjoties vien lietuvietim Mantam Atmanavičam, 2.vieta Kasparam Pakeram, bet trešais Toms Karlivāns.

Stipri grūtākas cīņas Griģišķē izvērtās svētdien, 29.aprīlī. Grūtākas ne vien tāpēc, ka Lietuvas čempionātā vērtēšana, neskaitot absolūto pieaugušo konkurenci, jauniešiem bija tikai vienā – U23 vecuma grupā, bet arī ka norisinājās komandu braucieni. Tāpat spriedzi radīja Vokes upes nemainīgi piedāvātā loterija – optimālais ūdens līmenis izšķirošajā braucienā ir laimes spēle. Veiksmei stāvot nedaudz nostāk, paredzētā vārtu ņemšanas un taisno gabalu taktika jānomaina uz ne tik pieņemamiem B un tālākiem plāniem. Neskatoties uz to, neviens nepārspēja Emīlu Putniņu C1M U23 kategorijā un līdz zeltam arī kopvērtējumā, jāatļaujas spriest, viņam pietrūka negaidīta pretstraumes nepārvēršanās straumē trases noslēgumā. Arī K1 laivu klasē vīriešiem absolūtās konkurences uzvara palika seklo un akmeņu pilno atstraumju vietējam lietpratējam Mantam Atmanavičam, toties sudrabs Kasparam Pakeram, bet 4.vieta Tomam Karlivānam.

VSA-VALMIERA vadošo airēšanas slalomistu nelielā piekāpība izbeidzās Lietuvas čempionāta komandu braucienos. Emīls Putniņš (kopā ar rīdziniekiem Gļebu Voroņko un Stefanu Romanosu) triumfēja 3xC1M, bet 3xK1M – Toms Karlivāns un Kaspars Pakers (kopā ar Viļņas atlētu Simantu Mažeiki). Patīkami pārsteidzošā kārtā uzreiz nākamo vietu aiz goda pjedestāla, sacenšoties ar Latvijas un Lietuvas klubu izlasēm, izcīnīja VSA-VALMIERA jaunieši Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš un Edgars Grāvītis, kuri arī individuāli spēja iekļūt K1M U23 desmitniekā.  

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri