Valmieras Ziņas

Airēšanas slaloma junioram Ralfam Jurjānim augsti rezultāti Olimpisko cerību kausā Krakovā

Valmieras un Latvijas vārds ar atzinību vairākkārt izskanējis aizvadītajā sestdienā un svētdienā Polijas pilsētā Krakovā.

Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” juniors Ralfs Jurjānis Eiropas mēroga jauniešu sacensībās “Olimpisko cerību kauss”, starp četriem braucieniem uzrādot pat goda pjedestāla rezultātu, izcīnījis augsto 11.vietu. Konkurējot ar airēšanas slaloma lielvalstu Polijas, Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas u.c. valstu klubu pārstāvjiem finālā iekļuva arī Ralfs Baldiņš, savukārt šādam sasniegumam nedaudz pietrūka Pēterim Dambekalnam.

Ralfs Jurjānis 29. un 30.septembrī starptautiskajās sacensībās “Olympic Hopes Cup” valmieriešiem, it īpaši jauniešiem, neierasti spēcīgā un reti praktizētā Kolnas kanāla krāčūdenī demonstrēja tehniskus un ātrus braucienus, vienā no tiem K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā uzrādot pat 3.vietu. Vietai pirmajā desmitniekā vai pat olimpiskajā sešiniekā Kaspara Pakera audzēknim pietrūka veiksmīgāks noslēdzošais ceturtais brauciens. Neskatoties uz to, Ralfa Jurjāņa augsti rezultatīvais starts atkal un atkal raisīja pārsteigumu un atzinību sacensību organizatoriem un konkurējošām vienībām. Apsveicami, ka Olimpisko cerību kausa pirmajā dienā, sacenšoties ar vairāk nekā 40 sāncenšiem, finālā iekļuva arī Ralfs Baldiņš, savukārt, lai kvalificētos izšķirošajām cīņām, nedaudz pietrūka (vairāk drosmes nevis spējas) debitantam ārzemju mākslīgā kanālā Pēterim Dambekalnam.

Baltijas airēšanas slaloma 2018.gada sacensību sezona noslēgsies šonedēļ ar Rīgas čempionātu 6.oktobrī un Valmierā uzņemto Latvijas kausa finālu 7.oktobrī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri