Valmieras Ziņas

Aicina Valmieras novada pedagogus un jauniešus pieteikties loģikas un argumentācijas kļūdu darbnīcai

Latvijas Debašu asociācija, zināma arī kā ‘’QUO tu domā?”, aicina Valmieras novada pedagogus un jauniešus pieteikties dalībai ”Loģikas kļūdu un argumentācijas darbnīcai Valmierā”, kas norisināsies 19.decembrī plkst. 14:00 Vidzemes augstskolā (Cēsu ielā 4), portālu “Valmieras Ziņas” informēja kampaņas “Atvērtība ir vērtība” rīkotāju pārstāve Ilona Kokola.

Pasākumu vadīs Latvijas Debašu asociācijas valdes loceklis un domnīcas “Providus” pētnieks Rasmuss Filips Geks, kas sniegs iespēju pedagogiem un skolēniem nostiprināt zināšanas par kritisko domāšanu un loģikas kļūdām. Darbnīcas ietvaros notiks daudz praktisku debašu vingrinājumu, kur šoreiz kā tēma tiks analizēti  migrācijas un Eiropas bēgļu krīzes jautājumi.

Uz pasākumu primāri tiek aicināti sociālo zinību, politikas un tiesību stundu pedagogi, tomēr darbnīcai iespējams pieteikties arī citu mācību priekšmetu pasniedzējiem. Pedagogi tiek aicināti uz darbnīcu līdzi ņemt 1-2 skolniekus, kas arī piedalītos apmācībās. Lai pieteiktos pasākumam, līdz 12. decembrim nepieciešams reģistrēties, aizpildot anketu: https://ej.uz/registracijadarbnicai

Loģikas kļūdu darbnīcas mērķis ir kritiskās domāšanas attīstīšana, apgūstot loģikas kļūdas gan teorētiski, gan praktiski. Darbnīcas noslēgumā dalībnieki spēs identificēt populārākās loģikas kļūdas un kritiskāk vērtēs informāciju, ar kuru saskaras ikdienā. Pasniedzējiem pēc darbnīcas būs pieejams arī metodiskais materiāls, ar kuru turpmāk varēs strādāt savās mācību stundās. Tāpat skolotāji saņems sertifikātu, ka ir piedalījušies šajās apmācībās.

Notikums ir daļa no SIF informatīvās kampaņas “Atvērtība ir vērtība”, kas tiek īstenota ar mērķi vairot toleranci par diskriminācijai pakļautajām sabiedrības grupām, to skaitā bēgļiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

NMP dienests aicina pieteikties iekšējā konkursa kārtībā pretendentus Galvenā speciālista OMT nodrošinājuma jautājumos amatā, Vidzemes reģionālajā centrā Darba vieta: Valmiera, Rīgas iela 47a Amata galvenie pienākumi: nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu uzturēšanu un ekspluatāciju; nodrošināt Vidzemes RC operatīvā medicīniskā un saimnieciskā nodrošinājuma transportlīdzekļu materiālo vērtību kustības fiksēšanu; regulāri veikt padotībā esošo darbinieku kontroli, darba rezultātu analīzi; nodrošināt Vidzemes RC transporta parka ceļazīmju un degvielas patēriņa aprites kontroli. Prasības kandidātiem: vēlama vidējā vai augstākā tehniskā izglītība; vēlama C kategorijas autovadītāja apliecība; nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana; labas komunikācijas prasmes; prasmes patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu; valsta valodas prasmes C2 līmenī; laba prasme strādāt ar MS Office programmām. Piedāvājam: dinamisku un atbildīgu darbu pie viena no lielākajiem nozares darba devējiem; sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam); valsts apmaksātu veselības aprūpi (atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem); stabilu atalgojumu no EUR 940 līdz EUR 1095 apmērā atbilstoši noteiktajai kategorijai (pirms nodokļu nomaksas). Mēnešalga tiek noteikta saskaņā ar MK 29.01.2013 noteikumu Nr.66 “Noteikumi par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību” 3.pielikumu. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jānosūta elektroniski uz e-pastu: vidzeme@nmpd.gov.lv līdz 2019.gada 26.maijam. Tālrunis uzziņām 67337203 Vēršam Jūsu uzmanību, ka sazināsimies ar pretendentiem, kurus aicināsim uz atlases otro kārtu. Jūsu personas datus - iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv (nmpd.gov.lv, reģistrācijas Nr. 90009029104)   Vairāk informācijas skatīt: http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/NMPD/datu_drosiba/personala_atlase/ Profesija: TEHNISKAIS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 47A, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-26 Kontaktpersona: Sūtīt CV

Mūsu partneri