Valmieras Ziņas

Aicina uz Skaņākalna Dabas parku

Lasīšanas laiks: 2 min

Līdz ar vasaras siltajiem saules stariem, dabas vilinājumu un aktīvā tūrisma sezonas atnākšanu darbu atsācis Skaņākalna Dabas parka namiņš, aicinot ikvienu uzzināt informāciju par dabas parku, Valmieras novadu vai tur iegādāties kādu suvenīru, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes vadītājs Toms Treimanis.

Uzsākot 2024. gada aktīvā tūrisma sezonu, Skaņākalna Dabas parka ieejas namiņu apsaimnieko Valmieras novada Tūrisma pārvalde. Tūrisma informācijas konsultantes sniegs informāciju par dabas parka teritorijā, Mazsalacā un Valmieras novadā apskatāmajiem piesaistes objektiem. Te pieejami dažādi tūrisma materiāli, kā arī plašs klāsts ar suvenīriem un Valmieras novadā ražoto – vasaras sezonai ļoti piestāvošais saldējums un ūdens, kā arī trauki, magnēti, atslēgas piekariņi u.c.

Ieeja Skaņākalna Dabas parkā ir bez maksas, taču, ja ir vēlme parka teritorijā iebraukt ar motorizētu transporta līdzekli, iebraukšanas maksa ir 10 EUR no vienas transporta vienības. Savukārt Mazsalacas apvienībā deklarētiem iedzīvotājiem ir iespēja iegādāties gada iebraukšanas karti par 5 EUR vienai transporta vienībai. Aicinām iedzīvotājus iebraukšanas kartes iegādāties līdz šī gada 30. jūnijam, jo vēlāk tās vairs netiks nodrošinātas.  Lai parka apmeklētājiem viesošanos padarītu patīkamāku un drošāku, plānots ierobežot transporta plūsmu parka teritorijā un nakts stundās slēgt pilnībā.

Skaņākalna Dabas parkā iestiepjas apmēram 3 km gara taka, kas aptver Salacas senlejas krāšņāko posmu ar smilšakmens atsegumiem, alām, avotiem un priežu mežaudzi. Dodoties pa taku, var vērot tādus neparastus dabas veidojumus kā Vilkaču priedi, Velnakmeni, Eņģeļu alu, Sapņu trepes, Velna alu, Skābumbaļļu, Rūķu taku, Neļķu klintis, Velna kanceli un Skaņokalnu. Skaņākalna Dabas parkā pieejama atpūtas vieta, kas piemērota arī laivotājiem. Taka ir apļveida un tās iziešanai nepieciešamas apmēram 2–3 stundas.

Par aktualitātēm parkā aicinām sekot līdzi Facebook kontos “Skaņākalna dabas parks” un “Visit Valmiera”, kā arī tīmekļvietnē skanaiskalns.eu. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties pa tālruni +371 26429500 vai rakstot uz e-pastu tic@valmierasnovads.lv.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri