Valmieras Ziņas

Aicina uz atbalsta norisi Ukrainai

Lasīšanas laiks: 4 min

24. februārī apritēs divi gadi kopš Krievijas pilna apmēra agresijas kara Ukrainā sākuma. Pateicamies ikvienam, kurš sniedz dažāda veida palīdzību gan Valmieras novadā pašlaik dzīvojošajiem Ukrainas iedzīvotājiem, gan ar ziedojumiem atbalstot kareivjus Ukrainas armijā. Paužot atbalstu Ukrainai, aicinām piedalīties atbalsta norisē 24. februārī plkst. 13.00 Valmieras Integrētajā bibliotēkā, kā arī piedalīties ziedojumu vākšanā automašīnas iegādei Ukrainas armijai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

“Tas ir karš, kas skar ikvienu Eiropas iedzīvotāju. Tāpēc tikai kopā mēs varam nosargāt Ukrainas un citu Eiropas valstu neatkarību, nodrošināt drošas mājas mūsu bērniem un mazbērniem. No sirds pateicos Valmieras novada iedzīvotājiem par izrādīto atbalstu! Un no sirds lūdzu turpināt atbalsta sniegšanu, jo ik dienu saņemam arvien jaunu informāciju par Krievijas nodarīto postu, nogalinātajiem, bojāgājušajiem, ievainotajiem, nolaupītajiem. Tā ir neizsakāma traģēdija Ukrainai un pasaulei kopumā, bet kopā mēs varam paveikt ļoti daudz, lai to apturētu. Kopā ar biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra”, Valmieras novada fondu un Valmieras novada pašvaldību esam izvirzījuši mērķi – par ziedotajiem līdzekļiem iegādāties automašīnu izmantošanai frontē. Šāda veida palīdzība būtu ļoti noderīgs ieguldījums, tāpēc sākam akciju, aicinot iesaistīties Valmieras novada iedzīvotājus un uzņēmējus, lai šo mērķi sasniegtu. Pateicībā par jau paveikto un sarunās, ko vēl katrs varam darīt, aicinu ikvienu piedalīties atbalsta norisē 24. februārī Valmieras bibliotēkā,” aicina Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas izpilddirektore un Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecības Latvijas Republikā vadītāja Oksana Kiriļuka (Oksana Kyryliuk).

Atbalsta norise Ukrainai 24. februārī plkst. 13.00–15.00 Valmieras Integrētajā bibliotēkā

Atbalsta norises laikā kopā skatīsimies dokumentālo stāstu “Dzīvības tilts. Karš Ukrainā”. Pēc tā pastāstīsim par atbalsta sniegšanas iespējām – mērķis ir aicināt Valmieras novada iedzīvotājus un uzņēmējus ziedot, lai iegādātos automašīnu Ukrainas aizstāvjiem. Klātesoši būs arī vairāki pašlaik Valmieras novadā dzīvojoši Ukrainas iedzīvotāji, pie tējas tases uzzinot viņu pārdomas. Aicināts ikviens interesents! Atbalsta norise notiks latviešu un ukraiņu valodā, tulkojumu klātienē veicot Irinai Grīnbergai.

Ziedojumu vākšana automašīnas iegādei Ukrainas armijas pārstāvjiem

Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecība Latvijas Republikā, biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra”, Valmieras novada fonds un Valmieras novada pašvaldība aicina iesaistīties akcijā, vācot līdzekļus automašīnas iegādei un tās nogādei Ukrainas armijai.

Konts ziedošanai, mērķī norādot “Atbalsts Ukrainai”: LV09HABA0551022993220.

“Ir ļoti svarīgi, ka palīdzības sniegšana Ukrainai turpinās. Sadarbībā ar Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību Latvijas Republikā mēs uzzinām, kāda veida palīdzība šobrīd būtu visnepieciešamākā. Tas ir atbalsts Ukrainas armijai – gan apģērbs, higiēnas preces un ilglaicīgi glabājama pārtika, gan arī automašīnas. Transportlīdzekļa dāvināšana Ukrainas aizstāvjiem būs nozīmīgs atbalsts, un kopā mēs varam palīdzēt šim mērķim piepildīties. Aicinām gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus iesaistīties, lai jau drīz no Valmieras novada pie Ukrainas aizstāvjiem nonāktu tik nepieciešamā palīdzība,” aicina Ilze Eglāja, biedrības “Valmieras Attīstības aģentūra” valdes priekšsēdētāja.  

Nepieciešamo lietu ziedošana Ukrainas armijas pārstāvjiem

24. februārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 stāvlaukumā pie Valmieras bibliotēkas būs busiņš ziedojumu vākšanai. Ziedojumus jau martā armijas vajadzībām Ukrainā nogādās Matīšu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas priekšnieks Dzintars Robulis.

Šobrīd visvairāk nepieciešams:

1. Ilglaicīgi glabājami un ātri pagatavojami pārtikas produkti: aplejamie makaroni paciņās, zupas, kartupeļu biezputras pulveris, putras, enerģijas batoniņi, gaļas, zivju vai dārzeņu konservi, konfektes, cepumi, rieksti, žāvēti augļi, mazās kafijas paciņas, šķīstošā kafija bundžā, tējas paciņas u.c. Lūdzam nodrošināt, lai pārtikas produkti nav plīstošos vai viegli sabojājamos iepakojumos (piemēram, medus stikla burciņā), bet gan iepakoti tā, lai tie droši sasniegtu galamērķi, kā arī būtu ērti lietojami.

2. Dažādas higiēnas preces karotājiem: mazgāšanās līdzekļi (šampūns un dušas želeja kopā, zobu pasta, zobu birste), skuvekļi, skūšanās putas, mitrās salvetes, paketes u.c.

3. Apģērbs siltuma nodrošināšanai, kā arī viegli maināms apģērbs: termoveļa vīriešiem, ķīmiskie ķermeņa sildītāji (pēdu, plaukstu), termozeķes, jauna apakšveļa vīriešiem, zeķes un T krekli, flīsa jakas, lietus mēteļi no izturīga materiāla u.c.

Ja plānojat ziedot dažādas lietas, lūdzam tās droši iepakot atsevišķās kastēs, t.i., atsevišķā kastē ievietojot pārtikas preces, atsevišķi kastē – higiēnas preces un atsevišķā kastē – apģērbu.

“Mēs turpinām atbalstīt Ukrainu, ticot Ukrainas uzvarai un arī savai spējai ietekmēt palīdzības vairošanu. Mēs apzināmies, ka ik brīdi esam atbildīgi par savu Latviju, un arī atbalsta sniegšana Ukrainai ir mūsu atbildība, lai turpinātu dzīvot neatkarīgā Latvijā, lai tas būtu iespējams arī mūsu bērniem un visām nākamajām paaudzēm,” saka Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Valsts kanceleja aicina 24. februārī pie ēkām pacelt Ukrainas karogu, novietot karodziņu redzamā vietā ēkas logā un plkst. 9.00 vienoties klusuma brīdī. Tāpat arī no 22. līdz 26. februārim iedzīvotāji aicināti diennakts tumšajā laikā izgaismot ēkas Ukrainas karoga krāsās.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri