Valmieras Ziņas

Aicina pievienoties tūrisma ceļa veidošanā apkārt Latvijai ceļā no Staiceles līdz Mazsalacai

Lasīšanas laiks: 3 min

Nedēļas nogalē – 22. un 23. jūlijā – notiks šī gada desmitais fonda „1836” gājiens no Staiceles līdz Mazsalacai. Pirmajā dienā gājiens sāksies Staicelē, kur viesosimies Staiceles lībiešu muzejā un ir plānots noiet aptuveni 20 km. Ceļš gājējus vedīs caur meža ceļiem un Staiceles krastu. Dienas noslēgumā pie ugunskura notiks sadziedāšanās. Savukārt svētdien, dosimies 16 km garā ceļā līdz Mazsalacai, kur apmeklēsim Mazsalacas pilsētas svētku ietvaros sagatavotās izstādes, ieraksim 1836 robežstabu. Tālāk dosimies ceļā (2.5km) līdz Skaņajam kalnam. Kā jau tradīcija gājiena noslēgumā plkst. 18:36 Skaņajā kalnā izskanēs fonda „1836” un draugu koncerts, uz kuru ir mīļi aicināts ikviens!

Sestdiena 22.jūlijs

Gājiens no Staiceles uz  Līču skolu ( ~20 km)

Plkst. 9:00 – tikšanās Staicelē pie tūrisma informācijas centra (TIC) (atrašanās – http://ej.uz/staicelestic)

Reģistrēšanās

Automašīnas tiek atstātas pulcēšanās vietā, vakarā pēc gājiena šoferus aizved tām pakaļ.

9:40 – došanās ceļā, plānots noiet aptuveni 20km.

Gājienu sāksim apmeklējot Staiceles lībiešu muzeju un mākslinieku šķūni.

Dosimies pa Staiceles lielo ielu aplūkojot vēsturisko koku apbūvi. Redzēsim arī Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centru.

Plānota pusdienu pauze Salacas krastā, atpūtas vietā ‘Virši’, ar savām līdzi paņemtajām maizītēm. 

Nakšņošana – Līču skolā (Raimonda Paula īpašums) Salacas upes krastā, uz grīdas. Līdz ar to katram pašam jānodrošina viss, kas nepieciešams gulēšanai – matracīši, guļammaisi, utt.. Ja ir vēlme celt teltis, tad tāda iespēja pastāv.

Ziedojums: 3.00,- EUR/pers..

19:00 –  Vakariņas, ziedojums: 2.50, – EUR/pers. Trauki, galda piederumi – līdzi katram savi

Veikals pie Līču skolas nav, bet ir Mazsalacā un Staicelē.

Vakarēšana, sadziedāšanās pie ugunskura.

 

Svētdiena 23.jūlijs

Gājiens no Līču skolas uz Mazsalacu, tālāk uz Skaņo kalnu  (~ 18.5km)

Pirms brokastīm visi šoferi aizved savas automašīnas uz Mazsalacas tirgus laukumu un šoferi tiek atvesti atpakaļ uz brokastīm, lai pēc tam kopīgi dotos pārgājienā.

Plkst. 7:30 rīta vingrošana ar kokles skaņām.

Plkst. 8:30 autobuss atiet no Mazsalacas tirgus laukuma un nogādā šoferus un jaunos gājiena dalībniekus uz Līču skolu.

Plkst. 9:00 brokastis, rīta kafija. Ziedojums: 2.50, – EUR/pers. Trauki, galda piederumi – līdzi katram savi

Gājiens Līču skola – Mazsalaca (~ 16km)

Mazsalacas pilsētas svētku ietvaros, gājējiem ierodoties Mazsalacā, ir iespēja apmeklēt bezmaksas izstādes:

  1. Izstāde “Ar gardu muti uz velosipēda”, Kultūras centrā. (Izpētītas mājas Mazsalacā, kur agrāk bija beķerejas. Izstādē viss, kas saistīts ar tām.)
  2. Priekšautu izstāde. Kultūras centrā. (Senie un jaunie priekšauti)
  3. Izstāde “Mans Mazsalacas novads”, Kultūras centrā.

Plkst. 16:00 tiek ierakts 1836 stabs Mazsalacas centrā 

Gājiens līdz Skaņajam kalnam (~ 2.5 km) (Būs pieejams arī autobuss)

Plkst. 18.00 Zupa gājējiem Skaņajā kalnā (Nodrošina Mazsalacas novads)

Plkst. 18:36 koncerts Skaņajā kalnā

Plkst. 20:00 došanās mājup

 

Pieteikties gājienam – http://ej.uz/pieteikumsMazsalaca

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi PROJEKTU VADĪTĀJU/TEHNIĶI Galvenie amata pienākumi: projektu sagatavošana, vadīšana un garantijas uzraudzība, lai sekmētu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes, atjaunošanas un pagalmu labiekārtošanas pasākumus sadarboties ar projektos iesaistītām pusēm, tostarp būvkomersantiem, valsts un pašvaldības iestādēm sastādīt projektēšanas uzdevumus, iepirkumu tehniskās specifikācijas, veikt tirgus izpētes veikt ēku un būvju apsekošanas un sastādīt veicamo darbu izmaksu tāmes remontdarbu un būvdarbu plānošana, darbu izpildes kontrole noformēt darbu izpildes aktus par izpildītajiem darbiem un izlietotajiem materiāliem darba uzdevumu pārvaldības sistēmas ieviešana un uzturēšana Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams būvniecībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā vai projektu vadībā zināšanas būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos izpratne par būvniecības procesiem un dokumentāciju argumentācijas prasme un precizitāte dokumentu sagatavošanā labas MS office zināšanas labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1500 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Būvniecības projektu VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā JURISTA PALĪGU – PARĀDU PIEDZIŅAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: parādu monitorings un ikdienas saziņa ar parādniekiem – sarakste, zvanu veikšana, pārrunu vešana un rezultātu reģistrēšana iekšējā uzskaites sistēmā parādu piedziņas darbību veikšana – brīdinājumu un vienošanās sagatavošana  parādu piedziņas lietu sagatavošana tiesvedībai uzņēmuma pārstāvība tiesā parādu piedziņas lietās zvērinātam tiesu izpildītājam nodoto lietu kontrole klientu konsultēšana telefoniski un elektroniski priekšlikumu sniegšana uzņēmuma vadībai par debitoru monitoringa procesa uzlabošanu, par darba ar debitoriem rezultātu uzlabošanu un citi Prasības kandidātiem: ne zemāk kā 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinībās vai pēdējo kursu students pieredze parādu piedziņas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību labas zināšanas lietvedībā un darbā ar datoru teicamas latviešu valodas zināšanas  labas saskarsmes, pārliecināšanas un komunikācijas prasmes precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu Piedāvājam: Dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē Stabilu atalgojumu līdz EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem Labumu grozu atbilstoši koplīgumam Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 20.03.2026., sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Termo.lv (SIA Muwit) ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem reģionā.  Augot uzņēmumam, aicinām darbā apkures tehniķi. Darba pienākumi: Siltumsūkņu montāža: hidraulika, iekšas/āra bloku montāža, sūkņi/akumulācijas tvertnes, pieslēgšanās mājas apkures sistēmai; Darbs Rīgā/Pierīgā/Vidzemē (vakaros pēc darba brauc atpakaļ mājās, retas reizes 1-2 naktis paliek objekta tuvumā, uzņēmuma nodrošinātā viesnīcā/apartamentos). Nepieciešama: Iepriekšēja pieredze apkures sistēmu montāžā (nav obligāti jāveic tieši siltumsūkņu montāža; to iemācīsim); B kategorijas vadītāja apliecība. Piedāvājam: Draudzīgus kolēģus un labus darba apstākļus; Nepieciešamās apmācības; Saprotošu un pretimnākošu uzņēmuma vadību; Visu nepieciešamo darbam: instrumentus, darba apģērbu, ņemot vērā Tavas vēlmes. Darba laiku: 8.30-17.30. Sagaidām: Pozitīvi noskaņotu personību ar augstiem kvalitātes un darba standartiem. Cilvēku ar pieredzi apkures sistēmu/hidraulikas montāžā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu endijs@termo.lv vai pieteikties telefoniski pa mob. 26401098 (Endijs). Ja vēlies mūs redzēt, apmeklē mūsu sociālos tīklus - Youtube/Instagram/TikTok "Termo Siltumsūkņi". Profesija: SILTUMAPGĀDES UN APKURES SISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Krautuves iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: Endijs Melecis

Mūsu partneri