Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībā

Sporta organizācijas tiek aicinātas pieteikt sportistus Valmieras sporta vienībā. Tā izveidota, lai atbalstītu Valmieras sportistu piedalīšanos valsts nozīmes sacensībās, pasaules, Eiropas čempionātos, olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, kā arī lai atbalstītu Valmieras Bērnu sporta skolā iekļauto sporta veidu attīstību un audzēkņu profesionālo izaugsmi. Sporta vienības mērķis ir uzlabot Valmieras talantīgāko jauno sportistu mācību-treniņu darbu, radīt apstākļus, lai sportistiem būtu iespēja sasniegt augstas klases rezultātus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Sporta organizācijas aicina rūpīgi iepazīties ar jauno Valmieras sporta vienības nolikumu, kas ir mainīts un tika apstiprināts Valmieras pilsētas pašvaldības 2018.gada 27.septembra domes sēdē. Ar Valmieras sporta vienības nolikumu var iepazīties šeit.

Vienības dalībnieku sastāvu veido olimpisko un citu sporta veidu individuālie sportisti, kā arī sporta spēļu komandu individuālie sportisti, kuri iekļauti un startē Latvijas pieaugušo vai attiecīgā vecuma valstsvienībā, vai ir Latvijas čempioni. Sportisti vecumā no 15 – 23 gadiem, kuri darbojas Valmierā reģistrētā sporta organizācijā, kā arī pārstāv Valmieru dažāda līmeņa sacensībās, tajā skaitā Latvijas Olimpiādē un Latvijas Jaunatnes Olimpiādē.

Sportistu iekļaušanu sporta vienības sastāvā izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības sporta vienības vērtēšanas komisija. Komisija izvērtē sportistam piešķiramo finansējumu, ņemot vērā vairākus kritērijus. Veicot sportisko sasniegumu izvērtējumu, tajā tiek vērtēti tikai attiecīgā sporta veida klasiskajā disciplīnā sasniegtie rezultāti. Sporta vienības dalībnieki un tiem piešķirtais finansējums tiek apstiprināti pašvaldības domē.

Valmieras pilsētas pašvaldība pieteikumus sporta vienībai gaidīs līdz 30.10.2018. Tie jāiesniedz Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2 Valmierā vai parakstīta pieteikuma kopija jāsūta uz sports@valmiera.lv. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālruni 64210683. Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri