Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties Valmieras sporta vienībā

Lai atbalstītu un uzlabotu Valmieras talantīgāko sportistu mācību – treniņu darbu augstā līmenī, sniegumu nacionālās un starptautiskās sacensībās, kā arī veicinātu Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņu profesionālo izaugsmi, sporta organizācijas tiek aicinātas pieteikt sportistus Valmieras sporta vienībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pieteikumus līdz 30.oktobrim var iesniegt Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2 vai nosūtīt (parakstīta pieteikuma kopija) sports@valmiera.lv. Pieteikuma anketa un Valmieras sporta vienības nolikums pieejams šeit. Papildu informāciju, zvanot pa tālruni 64210683.

Vienības sastāvā ir individuālo olimpisko un citu sporta veidu sportisti, kuri startē Latvijas valstsvienībā vai ir Latvijas čempioni; olimpisko un citu sporta veidu sporta spēļu komandu individuāli sportisti, kuri startē Latvijas valstsvienībā; sportisti vecumā no 15 līdz 23 gadiem, kuri darbojas Valmierā reģistrētā sporta organizācijā, kā arī pārstāv Valmieru dažāda līmeņa sacensībās.

Sportistu iekļaušanu sporta vienības sastāvā izvērtēs Valmieras pilsētas pašvaldības sporta vienības vērtēšanas komisija. Komisija izvērtē sportistam piešķiramo finansējumu, ņemot vērā vairākus kritērijus. Veicot sportisko sasniegumu izvērtējumu, tajā tiek vērtēti tikai attiecīgā sporta veida klasiskajā disciplīnā sasniegtie rezultāti. Sporta vienības dalībnieki un tiem piešķirtais finansējums tiek apstiprināti pašvaldības domē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri