Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties LTRK Vidzemes biznesa forumam “Uzņēmējdarbība ekonomiskās transformācijas apstākļos”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Lai diskutētu par ekonomisko situāciju Latvijā, izaugsmes un attīstības tendencēm, 17. maijā plkst. 14.0016.30 Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa organizē biznesa forumu “Uzņēmējdarbība ekonomiskās transformācijas apstākļos”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja LTRK Sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Pabērza.

Transformācijas kurss – kādas konkrētas pārmaiņas no tā gaida uzņēmēji, kurus jautājumus nepieciešams izvērtēt un sakārtot pirmkārt? Vai tam ir rīcības plāns un plānoti resursi?  Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem centīsies rast: Linda Matisone, 14.Saeimas deputāte, Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāja, Aigars Rostovskis, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents, Ģirts Rungainis, uzņēmējs un tautsaimnieks, Ivars Eniņš, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas padomes priekšsēdētājs, Mārtiņš Āboliņš, bankas Citadele ekonomists, kurš arī savā prezentācijā iepazīstinās klātesošos  ar ekonomisko situāciju un attīstības tendencēm.

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties pasākumā, līdz 15. maijam reģistrējoties šeit:

https://ej.uz/ltrkvidzeme

Pasākums notiks Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, 3. stāva konferenču zālē (Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā).

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri