Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties dalībai Bēbīšu skolas nodarbībās Valmierā, Rūjienā un Mazsalacā

Lasīšanas laiks: 3 min

Jaunā mācību gada ieskaņā sāksies nodarbības arī pašiem mazākajiem novadniekiem, kuriem kopā ar vecākiem ir iespēja piedalīties Bēbīšu skolas nodarbībās Valmieras novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs – Valmieras pirmsskolas izglītības iestādēs (PII) “Kārliena” un “Pienenīte”, Rūjienas PII “Vārpiņa”, Kocēnu PII “Auseklītis” un Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Valmieras PII “Kārliena”

Valmieras PII “Kārliena” Bēbīšu skolas nodarbībās piedāvās aktīvu darbošanos kopā ar māmiņu vai tēti, nodrošinot bērna vispusīgu attīstību, veicinot emocionālo saskarsmi, kā arī saskarsmi ar citiem vienaudžiem. Pozitīva emocionālā saskarsme bērnam ar pieaugušo rada vajadzību komunicēt, un tas spēcīgi stimulē runas attīstību. Ļoti liela loma rotaļnodarbībās ir mūzikai, jo mūzika ir pirmais mākslas veids, uz kuru apzināti reaģē jau zīdaiņa vecumā, tā ir saikne starp bērna fizisko un garīgo attīstību. Plānots, ka nodarbībās klausīsies mūziku, dziedās, spēlēs, ritmizēs, kustēsies, kā arī darbosies ar priekšmetiem, piedalīsies radošās aktivitātēs. Bēbīšu skolā bērni cits citu labāk iepazīs, savukārt vecākiem būs iespēja dalīties pieredzē, tādējādi gatavojoties adaptācijai jaunajos apstākļos – bērnudārza apmeklēšanai.

Pieteikt bērnu dalībai Bēbīšu skolā, kā arī saņemt papildu informāciju iespējams, zvanot skolotājai Guntai Griģei uz tālr. 29586290. Nodarbības notiks bērnudārza telpās Rūpniecības ielā 16A, Valmierā.

Valmieras PII “Pienenīte”

Bēbīšu skolas nodarbībās Valmieras PII “Pienenīte” aicināti piedalīties mazuļi vecumā no četriem mēnešiem līdz diviem gadiem kopā ar vecākiem, lai spēlētos, runātos un klausītos, vingrotu, dziedātu un kopīgi svinētu svētkus. Bēbīšu skolā mazulim kopā ar māmiņu vai tēti palīdz labāk iepazīt un izzināt pasauli.

Nodarbības notiks, sākot ar 25. oktobri, bērnudārza telpās Georga Apiņa ielā 5, Valmierā divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās, pirmā grupa tiksies plkst. 12.10, otrā grupa – plkst. 13.30. Pēc nodarbības paredzēts vecāku un bērnu sadraudzības laiks. Pieteikšanās un papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 64231693.

Rūjienas PII “Vārpiņa”

Bēbīšu skolas nodarbības Rūjienas PII “Vārpiņa” (Dārza ielā 8, Rūjienā) notiek piektdienās plkst. 13.00–15.00. Nodarbībās iekļautas muzikālas rotaļas un praktiska darbošanās bērniem vecumā no trīs mēnešiem līdz pusotram gadam kopā ar vecākiem. Papildu informācija par Bēbīšu skolas nodarbībām Rūjienā pieejama, zvanot pa tālr. 29377108.

Muzikālā mazuļu skola Mazsalacā

Muzikālās mazuļu skolas nodarbībās, kas notiek Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā Gustava Ērenpreisa ielā 3A, mazuļiem kopā ar vecākiem ir iespēja dziedāt, skaitīt skaitāmpantus, iet rotaļās, iepazīties ar pašiem vienkāršākajiem mūzikas instrumentiem, kā arī vecākiem šī tikšanās ir iespēja aprunāties un dalīties pieredzē. Nodarbības skolotājas Inetas Sprinces vadībā notiek ceturtdienās no plkst. 9.30, pašlaik Muzikālo mazuļu skolu apmeklē 10 bērni vecumā no pieciem mēnešiem līdz trīs gadiem kopā ar māmiņām. Nodarbībām pievienoties aicināti arī jauni dalībnieki, zvanot pa tālr. 26575343.

Kocēnu PII “Auseklītis”

Kocēnu PII “Auseklītis” Bēbīšu skolas grupa šim mācību gadam ir nokomplektēta, personīgi uzrunājot vecākus, kuri iesnieguši pieteikumu bērna uzņemšanai bērnudārzā. Plānots, ka nodarbības notiks piektdienās. Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 26856124.

Bēbīšu skolas, tajā skaitā Muzikālās mazuļu skolas, nodarbību apmeklējums Valmieras novadā deklarētiem iedzīvotājiem ir bez maksas.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri