Valmieras Ziņas

Aicina pieteikties bērnu vasaras nometnēm “VASARAS AKADĒMIJA”

Lasīšanas laiks: 2 min

“VASARAS AKADĒMIJA” – TAVU BĒRNU FORŠĀKĀS VASARAS NOMETNES

Arī šogad Valmierā notiks vairākas aktīvās atpūtas nometnes bērniem “VASARAS AKADĒMIJA”. Kopumā plānotas 10 dienas/diennakts nometnes bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem.

Nometņu programmā iekļautas izglītojošās, radošās un sportiskās aktivitātes t.sk. peldēšana Valmieras peldbaseinā un nodarbība par drošību uz ūdens. Sajūtu parka apmeklējums un citas aizraujošas aktivitātes.

Nometņu satura pamata mērķis ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū, attīstīt patstāvību un pārliecību par savām spējām, pilnveidot vai radīt priekšstatu par aktīvās atpūtas daudzveidību un tās pozitīvo ietekmi ikdienas dzīvē. Radīt iespēju, pilnveidot komunikācijas prasmes ar vienaudžiem.

Nometņu programmā paredzētas dažādu iemaņu attīstošās meistarklases un nodarbības. Ne tikai ieskats, bet arī praktiskas nodarbības veselīgu un vieglu ēdienreižu pagatavošanā. Tāpat iedvesmojoši stāstu vakari ar dažādu nozaru profesionāļiem un entuziastiem.

Nometņu laiki:

JŪNIJS:
4. – 9. jūnijs (6 – 8 gadu vecums) DIENNAKTS
12. – 16. jūnijs (10 – 12 gadu vecums) DIENAS
19. – 22. jūnijs (8 – 10 gadu vecums) DIENAS
26. – 30. jūnijs (6 – 8 gadu vecums) DIENAS

JŪLIJS:
9. – 14. jūlijs (8 – 10 gadu vecums) DIENNAKTS
17. – 21. jūlijs (10 – 12 gadu vecums) DIENAS
24. – 28. jūlijs (6 – 8 gadu vecums) DIENAS

AUGUSTS:
7.- 11. augusts (8 – 10 gadu vecums) DIENAS
14. – 18. augusts (10 – 12 gadu vecums) DIENAS
21. – 25. augusts (6 – 8 gadu vecums) DIENAS

Nometņu cena:

DIENAS NOMETNES – 200 EUR

DIENNAKTS NOMETNES – 350 EUR

Cenās iekļauta ēdināšana, nakšņošana.

Pamata norises vieta: Valmiera, Jāņa Daliņa stadions.

Pieteikšanās: https://ej.uz/anketa-vasaras-akademija-2023 

Nometņu norise saskaņota un reģistrēta vietnē www.nometnes.gov.lv

Radušies jautājumi? Sazinies!

Nometņu vadītājas: Megija Stalberga (Nr. 117-00038) un Iluta Urbanoviča.
E-pasts: vasarasakademija@voc.lv

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri