Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2020”

Jau astoto gadu Burtnieku novada pašvaldība organizē konkursu “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva”, lai apzinātu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot un veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību. Konkursam pretendentus var pieteikt ikviens interesents līdz 23. februārim, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības Attīstības projektu vadītāja Dana Sāre.

Uzņēmēji par sasniegumiem tiks godināti trīs galvenajās nominācijās: “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (1-3darbinieki), “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (4-20darbinieki), “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (vairāk par 20 darbiniekiem). Balvas pasniegs arī sešās tematiskajās nominācijās: “Burtnieku novada gada mājražotājs un amatnieks 2020”, “Burtnieku novada gada pakalpojumu sniedzējs 2020”, “Burtnieku novada jaunais uzņēmums 2020”, “Burtnieku novada jaunums 2020”, “Burtnieku novada ģimene lauku sētā 2020” un “Sociāli atbildīgs uzņēmums Burtnieku novadā 2020”.

Šogad papildus šīm nominācijām konkursa vērtēšanas komisija piešķirs desmitgades atzinības balvas tiem uzņēmējiem, kuri visos Burtnieku novada uzņēmēju gada balvas organizēšanas gados ir tikuši izvirzīti kādā no konkursa nominācijām, kā arī īpaši pozitīvi ietekmējuši kopējo ekonomiskās un sociālās vides attīstību Burtnieku novadā tā pastāvēšanas laikā.

Konkursa galvenajās un tematiskajās nominācijās uzņēmējus var pieteikt, aizpildot pieteikuma formu elektroniski un nosūtot to uz e-pasta adresi: info@burtniekunovads.lv ar norādi „Uzņēmēju gada balva 2020”. Klātienē pieteikumu var iesniegt Burtnieku novada pagastu pārvaldēs. Pieteikuma anketas un konkursa nolikums pieejami tīmekļvietnē: burtniekunovads.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri