Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2020”

Jau astoto gadu Burtnieku novada pašvaldība organizē konkursu “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva”, lai apzinātu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot un veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību. Konkursam pretendentus var pieteikt ikviens interesents līdz 23. februārim, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības Attīstības projektu vadītāja Dana Sāre.

Uzņēmēji par sasniegumiem tiks godināti trīs galvenajās nominācijās: “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (1-3darbinieki), “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (4-20darbinieki), “Burtnieku novada gada uzņēmums 2020” (vairāk par 20 darbiniekiem). Balvas pasniegs arī sešās tematiskajās nominācijās: “Burtnieku novada gada mājražotājs un amatnieks 2020”, “Burtnieku novada gada pakalpojumu sniedzējs 2020”, “Burtnieku novada jaunais uzņēmums 2020”, “Burtnieku novada jaunums 2020”, “Burtnieku novada ģimene lauku sētā 2020” un “Sociāli atbildīgs uzņēmums Burtnieku novadā 2020”.

Šogad papildus šīm nominācijām konkursa vērtēšanas komisija piešķirs desmitgades atzinības balvas tiem uzņēmējiem, kuri visos Burtnieku novada uzņēmēju gada balvas organizēšanas gados ir tikuši izvirzīti kādā no konkursa nominācijām, kā arī īpaši pozitīvi ietekmējuši kopējo ekonomiskās un sociālās vides attīstību Burtnieku novadā tā pastāvēšanas laikā.

Konkursa galvenajās un tematiskajās nominācijās uzņēmējus var pieteikt, aizpildot pieteikuma formu elektroniski un nosūtot to uz e-pasta adresi: info@burtniekunovads.lv ar norādi „Uzņēmēju gada balva 2020”. Klātienē pieteikumu var iesniegt Burtnieku novada pagastu pārvaldēs. Pieteikuma anketas un konkursa nolikums pieejami tīmekļvietnē: burtniekunovads.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri