Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt pretendentus Kocēnu novada apbalvojumam par sasniegumiem sportā

Par tradīciju kļuvis Kocēnu novada labāko sportistu un sporta spēļu komandu godināšanas pasākums “Kocēnu novada sporta laureāts”, kas norisināsies jau astoto reizi.

2019. gada 1. februārī Kocēnu sporta namā sveiks sporta laureātus par sasniegumiem sporta sacensībās 2018. gadā, kā arī 2018. gada sporta spēļu komandu, 2018. gada sportistu un sportisti, 2018. gada treneri, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pieteikumu, sagatavotu atbilstoši Sporta laureāta nolikuma pielikumā esošai veidlapai, var iesniegt sportisti, treneri, sporta klubu vai organizāciju pārstāvji, sporta entuziasti. Pieteikumam jāpievieno ziņas par sportista un/vai komandas sasniegumiem sacensībās, tās pamatojot ar rezultātu apliecinošu dokumentu kopiju vai precīzu interneta adresi juridiskas personas mājaslapā.

Pieteikumi jāiesniedz Kocēnu novada domē, elektroniskā veidā adresē: sportalaureats@kocenunovads.lv vai sūtīt pa pastu, adresējot Kocēnu novada domei, uz adresi: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220, ar aizpildītām veidlapām (1. un 2. pielikums), sākot no 2018. gada 10. decembra līdz 2019. gada 11. janvārim.

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti Kocēnu novada sportistu godināšanā, no 2019. gada 15. janvāra līdz 2019. gada 25. janvārim ikviens varēs piedalīties balsojumā nominācijās: “Gada populārākais sportists”, “Gada populārākā sporta spēļu komanda” un “Gada populārākais sporta notikums”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri