Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties Lielajā Talkā

28.aprīlī šogad visā Latvijā notiek Lielā Talka. Viss aprīlis Valmierā ir pavasara sakopšanas mēnesis. Aicina iesaistīties ikvienu darboties gribošu valmierieti un domubiedru grupu, uzņemties iniciatīvu un organizēt kādu vērtīgu labiekārtošanas vai uzkopšanas darbu pilsētā, kā arī piedalīties “Zaļajā referendumā”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Līdz 25.aprīlim iniciatīvas iespējams pieteikt mājaslapā www.talkas.lv, uz kartes atzīmējot norises vietu, ievadot nepieciešamo informāciju un gaidot koordinatora apstiprinājumu. Organizējot talku publiskā vietā, iespējams saņemt nepieciešamo daudzumu talkas maisus, kā arī vienoties par piepildīto maisu izvešanu. Skolu un klašu kolektīviem tiks nodrošināti arī darba cimdi. Par šo aicina sazināties ar pašvaldības nekustamā īpašuma speciālistu Dzintaru Franci (tālrunis 28314534, e-pasts dzintars.francis@valmiera.lv). 

Lielā Talka šogad sākas arī ar aicinājumu piedalīties “Zaļajā referendumā” – balsojumā un aptaujā par Latvijas nākotni. Tajā Lielās Talkas organizatore, biedrības “Pēdas” vadītāja Vita Jaunzeme kopā ar citiem idejas atbalstītājiem un domubiedriem aicina cilvēkus balsot par likumdošanas izmaiņām – nostiprināt likumdošanas augstākajā līmenī – Satversmē, ka Latvija ir zaļa/ ilgtspējīga valsts. “Zaļā referenduma” moto ir “Mainām Latviju! Maināmies paši!” Tā mērķis ir Latvijas attīstība ilgtermiņā, ne tikai sakoptības ziņā, bet arī labklājības ziņā. Nobalsot iespējams mājaslapā www.parzalulatviju.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri