Valmieras Ziņas

Aicina piedalīties akcijā “Izgaismo Latviju”

21.jūnijā ikviens Kocēnu novada iedzīvotājs ir aicināts piedalīties akcijā “Izgaismo Latviju”, kas ir viens no oficiālajiem Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem. No plkst. 21.30 vietās, kur tiek organizētas šīs akcijas norises, kopīgi tiek dziedātas spēka dziesmas Latvijai un plkst. 22.00, vienlaikus visos Latvijas novados, – Latvijas himna, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Kocēnu novadā no plkst. 20.30 laipni aicināti pulcēties Zilākalna svētvietā un Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos, kur ieplānotas akcijas aktivitātes. Iekārtojot ugunskura vietu, katrs akcijas dalībnieks aicināts līdzi nest savu malkas pagalīti, lai ar savu nesumu stiprinātu kopīgo uguni.

Zilākalnā spēka dziesmas Latvijai kopā ar apmeklētājiem izdziedās Valmieras Kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis “Trīnes”, lai pēc tam kopīgi ietu rotaļās, smeļoties spēku no enerģētiski spēcīgā Zilākalna. Pasākumu kuplinās arī Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši”, un spēku varēs gūt arī no svētku cienasta – kvasa un Jāņu siera. Savukārt īpašas emocijas un noskaņu radīs ar svecītēm izgaismotais ceļš augšup Zilākalnā.

Neikenkalna dabas koncertzālē spēka dziesmu skanējumu bagātinās Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra sieviešu koris “Lira”, paredzēta arī Līgu un Jāņu sumināšana, bet gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus ar gardu cienastu cienās pagasta saimnieks, lai ikviens dziedāšanas prieka un dziesmas spēka auru nenogurstoši izbaudītu visa vakara garumā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri