Valmieras Ziņas

Aicina pavadīt ziemas brīvdienas Valmieras novadā

Lasīšanas laiks: 3 min

Svētku laiks pamazām pietuvojies un acis priekā sāk iemirdzēties kā lieliem, tā maziem. Prātā jau raisās domas, kā pavadīt gaidāmās svētku brīvdienas un skolēnu ziemas brīvlaiku. Lai atvieglotu šo uzdevumu, Valmieras novada Tūrisma pārvalde apkopojusi daudzpusīgas idejas svētku brīvlaikam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes Tūrisma mārketinga speciāliste Baiba Misiņa.

Aktīvās atpūtas cienītāji aicināti nodoties raitam slidu solim muzikālā pavadījumā Valmieras Olimpiskajā centrā. Svētku slidojumu laikus var uzzināt šeit vai mājaslapā valmierasoc.lv.  Slēpotājus, pie atbilstošas sniega segas biezuma un gaisa temperatūras, laipni gaidīs Atpūtas parkā “Avoti”, Atpūtas bāzē “Baiļi”, kā arī citviet Valmieras novadā izveidotajās distanču slēpošanas trasēs, kur par savu inventāru būs jāparūpējas pašiem.

Dodoties pastaigā vai pārgājienā pa Valmieras novada dabas takām vai maršrutiem, ikviens varēs atklāt ainavu dažādību un krāšņumu, ko ar savu māksliniecisko gadalaiku otu ik dienu pārkrāso pati daba. Lai gājieni dabā būtu aizraujošāki aicinām izmantot kādu no Valmieras novada interaktīvo spēļu piedāvājumiem. Pieņemt sportiski aktīvu izaicinājumu no 24. decembra līdz 1. janvārim aicina arī Mazsalacā, kur Mazsalacas un Skaņkalnes ielās, Valtenberģu muižas parka takās būs izveidoti svētku maršruti – rūķa cepure, rūķa zeķe un Ziemassvētku zieda kontūra. Sportisko izaicinājumu varēs veikt, nūjojot, soļojot vai skrienot. Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams lejupielādēt un piereģistrēties lietotnē “Strava”. 

Savukārt par patīkamu relaksāciju un atpūtu Ziemassvētku noskaņās parūpēsies Valmieras peldbaseina Atpūtas zonā. 

Kultūras un mākslas cienītājus aicinām sildīt sirdis ar Valmieras drāmas teātra piedāvājumu laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve”, bet iegrimt neparastā mākslas pasaulē un izsapņot savu fantāziju sapni varēs Fantāziju zemē “Neonija”. 

Valmieras novadā atrodas trīs aizraujoši muzeji – Valmieras muzejā apskatāmas pastāvīgās ekspozīcijas par Valmieras un novada vēsturi, kā arī mainīgas tematiskās izstādes. Naukšēnu Cilvēkmuzejs priecēs ar eņģeļu izstādi, kā arī ikviens varēs iemēģināt stelles, uzvilkt igauņu vai latviešu tautastērpu, parakstīt ar tintes pildspalvu un izdejot slaveno Naukšēnu disko, savukārt Mazsalacas muzejs ir īpašs ar savu dažādību – zvanu un koka skulptūru kolekcijām, smilšakmens ekspozīciju, medību trofejām, seno spēkratu ekspozīciju un peļu kolekciju, kas sastāv no vairāk nekā 1300 rotaļlietām. Atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par Rūjienu iespējams uzzināt Rūjienas Izstāžu zālē. Dodoties pastaigā uz Zilokalnu, vērts iegriezties Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā, kur iespējams apskatīties vēsturisko ekspozīciju, uzkāpt ūdenstornī vai pacelties virs Zilākalna un ielūkoties vēsturiskajā šaursliežu dzelzceļa lokomotīvē ar virtuālās realitātes palīdzību. 

Kino mīļus ar daudzpusīgu žanru filmām lieliem un maziem iepriecinās 3D kinoteātris “Gaisma”. 

Zinātkārie un piedzīvojumu meklētāji aicināti ciemoties Valmiermuižas stallī, kur iespējams ne tikai doties ekskursijā un uzzināt par zirgu ikdienu, bet arī izbraukt zirga kamanās! Savukārt Latvijas lauku amatniecības un dzīvnieku sētā “Mežiņi” svētku brīvdienās varēs ne tikai samīļot, pabarot mini zoo četrkājainos iemītniekus, bet arī smelties gaismas maģisko spēku īpaši izveidotajās Gaismas takās. Pašiem mazākajiem ne mazums priecīgu emociju sagādās atpūta bērnu izklaides centrā Brīnumu mežs vai Mika Pika bumbu istabā. 

Un kā nu brīvlaiks bez gardiem ēdieniem un dzērieniem! Par īpašiem gardēžu pārsteigumiem un brīnišķīgu atmosfēru parūpēsies Valmieras novada restorāni un kafejnīcas.  

Neiztikt arī bez Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas svinīgajām norisēm, par kurām plašāka informācija apkopota šeit vai visit.valmiera.lv un valmierasnovads.lv pasākumu kalendāros.  

Lai brīnumains un skaistiem atklājumiem bagāts svētku laiks un Jaunais gads. Plašāku informāciju par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā skaties visit.valmiera.lv.  

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri