Valmieras Ziņas

Aicina iesaistīties jauniešu mediju veidošanā

1.martā Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2, tika aizvadīts “Multimediju vakars”. Uz tikšanos ar jauniešiem bija ieradušies dažādu mēdiju pārstāvji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja biedrība “Divi Krasti”.

Ar jauniešiem tikās Radio TEV pārstāvis Andris Jurga, Latvijas reģionu televīzijas Re:TV pārstāvis Reinis Žagariņš un Uģis Raibacis (UGA Records), kā arī Jānis Rozītis – pasākumu vadītājs, ideju ģenerētājs.  

Cilvēki informāciju uztver ar piecām dažādām maņām. Tas, cik ilgi un detalizēti cilvēks atcerēsies uztverto informāciju ir atkarīgs no tā, kura maņa tiek izmantota informācijas uztveršanai. Apvienojot dažādas informācijas attēlošanas sistēmas, ir iespējams panākt, ka cilvēki daudz efektīvāk uztver sniegto vēstījumu. Tieši tāpēc arvien plašāk komunikācijā tiek izmantoti multimediji.

Viesi iepazīstināja jauniešus ar dažādo mediju vidi, dalījās pieredzē, uzklausīja idejas un vēlmes, kādu saturu jaunieši labprātāk vēlētos saņemt, iespējams, paši veidotu mūsdienu medijos un kas ir tas, kas viņiem pietrūkst.

Šo varētu nosaukt par radošo vakaru, kurā tika apspriestas reālas idejas par Valmieras jauniešu radio veidošanu, iespēju pašiem jauniešiem plānot raidījumus to saturu. Valmieras jauniešu YouTube kanāla izveide, ir uzsākta, kanāla pamatdoma, atainot Valmierā notiekošos jauniešu acīm, ļaut viņiem veidot sižetus, atskatus, tiešraides no viņu skatupunkta,  izceļot tās aktivitātes, notikumus, kas jauniešiem šķiet saistoši.

“Kad radoši cilvēki sastopas, rodas jaunas idejas, sākotnēji utopiskas, bet kopīgiem spēkiem realizējamas un paceļamas, tādēļ šim vakaram būs turpinājums. Ja Tev interesē radio lietas, iespējams esi domājis, ka varētu būt radio balss, nāc aprunājies ar Andri Jurgu! Ja patīk fotografēt, filmēt, montēt, Tev ir iespēja uzdot jautājumus Reinim Žagariņam vai Uģim Raibacim! Ja vēlies rakstīt preses relīzes, intervēt cilvēkus, tad arī droši pievienojies mums 15.martā, plkst.18:00 Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2,” aicina biedrība “Divi Krasti”.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri