Valmieras Ziņas

Aicina iesaistīties jauniešu mediju veidošanā

1.martā Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2, tika aizvadīts “Multimediju vakars”. Uz tikšanos ar jauniešiem bija ieradušies dažādu mēdiju pārstāvji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja biedrība “Divi Krasti”.

Ar jauniešiem tikās Radio TEV pārstāvis Andris Jurga, Latvijas reģionu televīzijas Re:TV pārstāvis Reinis Žagariņš un Uģis Raibacis (UGA Records), kā arī Jānis Rozītis – pasākumu vadītājs, ideju ģenerētājs.  

Cilvēki informāciju uztver ar piecām dažādām maņām. Tas, cik ilgi un detalizēti cilvēks atcerēsies uztverto informāciju ir atkarīgs no tā, kura maņa tiek izmantota informācijas uztveršanai. Apvienojot dažādas informācijas attēlošanas sistēmas, ir iespējams panākt, ka cilvēki daudz efektīvāk uztver sniegto vēstījumu. Tieši tāpēc arvien plašāk komunikācijā tiek izmantoti multimediji.

Viesi iepazīstināja jauniešus ar dažādo mediju vidi, dalījās pieredzē, uzklausīja idejas un vēlmes, kādu saturu jaunieši labprātāk vēlētos saņemt, iespējams, paši veidotu mūsdienu medijos un kas ir tas, kas viņiem pietrūkst.

Šo varētu nosaukt par radošo vakaru, kurā tika apspriestas reālas idejas par Valmieras jauniešu radio veidošanu, iespēju pašiem jauniešiem plānot raidījumus to saturu. Valmieras jauniešu YouTube kanāla izveide, ir uzsākta, kanāla pamatdoma, atainot Valmierā notiekošos jauniešu acīm, ļaut viņiem veidot sižetus, atskatus, tiešraides no viņu skatupunkta,  izceļot tās aktivitātes, notikumus, kas jauniešiem šķiet saistoši.

“Kad radoši cilvēki sastopas, rodas jaunas idejas, sākotnēji utopiskas, bet kopīgiem spēkiem realizējamas un paceļamas, tādēļ šim vakaram būs turpinājums. Ja Tev interesē radio lietas, iespējams esi domājis, ka varētu būt radio balss, nāc aprunājies ar Andri Jurgu! Ja patīk fotografēt, filmēt, montēt, Tev ir iespēja uzdot jautājumus Reinim Žagariņam vai Uģim Raibacim! Ja vēlies rakstīt preses relīzes, intervēt cilvēkus, tad arī droši pievienojies mums 15.martā, plkst.18:00 Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2,” aicina biedrība “Divi Krasti”.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri