Valmieras Ziņas

Aicina iedzīvotājus pieteikties balstvakcīnas saņemšanai

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras Veselības centrā, Bastiona ielā 24, Valmierā 7. un 8. janvārī notiks vakcinācija pret Covid – 19, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Speciālisti aicina iedzīvotājus aktīvāk pieteikties balstvakcinācijai pret Covid -19, zvanot pa tālruni 8989 vai piesakoties vietnē www.manavakcina.lv. Pieteikties var arī Veselības centra reģistratūrā vai zvanot pa tālruņiem 28692800 vai 25103508. Valmieras Veselības centra vakcinācijas kabineti 7. un 8. janvārī strādās no plkst. 9.00.

Iedzīvotājus aicina būt atbildīgiem un pieteikties balstvakcinācijas saņemšanai.

Ievērojot SARS CoV-2 vīrusa Omikron varianta straujo izplatību Eiropā un, lai mazinātu plašas Covid-19 infekcijas izplatības risku Latvijā, Imunizācijas valsts padome ir saīsinājusi balstvakcinācijas saņemšanas intervālu – to var saņemt jau trīs mēnešus pēc primārās vakcinācijas pabeigšanas. 

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību ar Omikron variantu, kas mazina transmisiju īstermiņā un, iespējams, arī ilgtermiņā. To apliecina pirmie Lielbritānijā analizētie dati par Omikron vīrusa izplatību, kur jaunatklāto gadījumu skaits divkāršojās ik pēc divām dienām, informē Nacionālais veselības dienests. 

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri