Valmieras Ziņas

Aicina apmeklēt kupolu “Daba – mūsu paradīze”

28.–29. jūnijā Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma laikā Valmierā, Hanzas laukumā apmeklētājus gaidīs kupols “Daba – mūsu paradīze”. Tajā ar dažādām interaktīvām, izglītojošām un izklaidējošām instalācijām tiks atklāts jautājums par cilvēka un dabas mijiedarbību, ko mēs katrs jau šobrīd varam darīt, lai dzīvotu harmoniski un savu paradīzi saglabātu.

Instalācijas dos iespēju izvērtēt savu līdzšinējo dzīvesveidu, saņemt individualizētus ieteikumus dabai draudzīgākam dzīvesveidam, iepazīties ar Latvijā un Igaunijā labi zināmu cilvēku videi draudzīgiem paradumiem, kā arī apskatīt izstādi ar īsiem stāstiem par vienreizlietojamu priekšmetu likteni pēc tam, kad tie izpildījuši savu lomu. Instalācijas ar neparastu mūsdienu tehnoloģiju pielietojumu aizraus un ļaus sajust dabas spēku un skaistumu. Interesanti būs gan pieaugušajiem, gan skolas vecuma bērniem.

Kupols apmeklētājiem atvērts:

  • jūnijā plkst.11.00–20.00
  • jūnijā plkst.11.00–18.00

Kupols “Daba – mūsu paradīze” ir izveidots projekta “Zaļie publiskie pasākumi – izpratnes veicināšana par resursu taupību un atkritumu samazināšanu publiskajos pasākumos Latvijā un Igaunijā” ietvaros, kas tiek īstenots ar Igaunijas – Latvijas programmas 2014–2020 finansiālu atbalstu, sadarbojoties trim organizācijām: Latvijas uzņēmumam SIA “Web Multishop Company”, Igaunijas Zaļajai kustībai (MTÜ Eesti Roheline Liikumine) un Tartu Vides izglītības centram (SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus).

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts norises atspoguļošanai pašvaldības un projekta partneru  mājaslapās un sociālajos tīklos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Darba laiks 8:oo – 17:oo, atsevišķos gadījumos pēc nepieciešamības pagarināts darba laiks līdz 20:00. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Piena produktu pārstrādātājs" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.lv Vairāk informācijas pa tālr. 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.com, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri