K.Lācis izrauj “Valmiera Glass” septīto uzvaru

Sestdien, 9.maijā, Valmierā, J.Daliņa stadionā, norisinājās Latvijas 1. līgas futbolā spēle starp divām no turnīra vadošajām komandām “Valmiera Glass FK/BJSS” un “Rīgas Futbola skola”. Mača izskaņā vienīgos vārtus guva valmierietis Kārlis Lācis, ļaujot komandai izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru ar 1:0.

Pirms šīs spēles rīdzinieki no “Valmiera Glass” futbolistiem turnīra tabulā atpalika tikai par diviem punktiem un uzvaras gadījumā varēja kļūt par turnīra līderiem. Šī bija pirmā spēle valmieriešiem savā laukumā uz dabīgā zāles seguma. Mača sākumā abas komandas apmainījās ar uzbrukumiem, bet vārti nopietni netika apdraudēti. “Valmiera Glass” futbolistiem piederēja teritoriāls pārsvars, bet “Rīgas Futbola skola” spēlētāji sekmīgi darbojās aizsardzībā, neļaujot valmieriešiem ielauzties soda laukumā caur vidus zonu. Mājinieku uzbrukumi nebija sekmīgi un mača 34. minūtē “Valmiera Glass” treneris Gartis Ērglis veica taktisku maiņu, uzbrucēja Alvja Dubova vietā sūtot laukumā aizsargu Kārli Lāci, kurš gandrīz visu spēli pavadīja spēlējot uzbrucēja pozīcijā. Valmierieši pārorientēja savu uzbrukumu uz flangiem no kurienes centās bumbu iecentrēt soda laukumā. Pirmā puslaika noslēgumā iespēja gūt vārtus bija Nikam Savaļniekam, Mārcim Ērglim un Kārlim Lācim, bet bumba ceļu Rīgas komandas vārtos neatrada. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrajā puslaikā vidzemnieki turpināja uzbrukt ar centrējumiem, “otrajā stāvā” cenšoties atrast Kārli Lāci, tomēr izdevības lielākoties palika neizmantotas. Otrā puslaika vidū dažu minūšu laikā valmierieši nopelnīja trīs dzeltenās kārtiņas. Piecas minūtes pirms spēles pamatlaika noslēguma Roberta Siksalieša centrējums soda laukumā atrada Kārli Lāci, kurš ar galvu guva spēles pirmos vārtus un ļāva uzgavilēt vietējiem līdzjutējiem – 1:0 “Valmiera Glass” labā. Atlikušajās minūtēs Kārlis Lācis no uzbrucēja pozīcijas pārgāja aizsardzībā, bet “Rīgas Futbola skola” metās aktīvi atspēlēties. Kompensācijas laikā viesi izveidoja ļoti bīstamu uzbrukumu, bet vārtsarga Elvja Arnava sekmīgā spēle ļāva nosargāt valmieriešiem uzvaru ar 1:0.

Līdz ar to “Valmiera Glass” pēc aizvadītām 7 spēļu kārtām izcīnījusi tikai uzvaras un ar 21 punktu ieņem pirmo vietu. Tuvākie konkurenti FC “Caramba/Dinamo” šajā spēļu kārtā zaudēja punktus pret AFA “Olaine” un jau atpaliek par četriem punktiem no valmieriešiem. Savukārt “Rīgas Futbola skola” ar 16 punktiem dala trešo vietu turnīra tabulā ar liepājniekiem.

“Komanda.lv” Latvijas 1. līgas 7. kārta

Mājinieki Viesi Rezultāts Vārtu Guvēji
Valmiera Glass FK Rīgas Futbola skola 1:0 (0:0) Lācis 85′

“Valmiera Glass”: Elvis Arnavs, Raimonds Brēža, Kārlis Ozols, Raivis Risbergs (Roberts Cipe 55′), Didzis Bisenieks (Mārtiņš Dubro 89′), Madis Miķelsons, Valts Jaunzems, Roberts Siksalietis, Mārcis Ērglis , Alvis Dubovs (Kārlis Lācis 34′), Niks Savaļnieks.

Nākamo spēli “Valmiera Glass” aizvadīs 16.maijā izbraukumā pret JFK “Saldus”, bet savā laukumā atgriezīsies 23.maijā, kad uzņems spēcīgo FK “1625 Liepāja” vienību.

Aicinām darbā PERSONĀLA SPECIĀLISTU MĒS TEV UZTICĒSIM: plānot un organizēt darbinieku kvalifikācijas celšanas kursus un apmācības plānot un organizēt pilnu personāla atlases ciklu uzturēt personāla lietvedības sistēmu, sagatavojot un izstrādājot visa veida personāla dokumentus organizēt un veikt atvaļinājumu grafika plānošanu, apstiprināšanu un izpildi organizēt un vadīt darbinieku novērtēšanas procesu organizēt un nodrošināt komercsabiedrības dokumentu arhivēšanas procesu atbilstoši tiesību aktu prasībām organizēt un kontrolēt veselības pārbaudes darbiniekiem (sagatavot un izsniegt nosūtījumus) veikt darbinieku ikmēneša darba grafiku pārbaudi, saskaņošanu un darbinieku nostrādāto stundu un virsstundu analīzi veikt komercsabiedrības darbinieku darbnespējas lapu uzskaiti iesaistīties komercsabiedrības iekšējo pasākumu un aktivitāšu organizēšanā atbalstīt un sniegt konsultācijas kolēģiem personāla vadības jautājumos NOVĒRTĒSIM, JA TEV BŪS: vēlme un interese attīstīties personāla vadības jomā augstākā izglītība personāla vadībā ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzvērtīgā amatā augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja argumentēt savu viedokli teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, vēlme sniegt atbalstu citiem kolēģiem zināšanas lietvedībā un dokumentu pārvaldībā labas datorprasmes un esi gatava/-s savu digitālo prasmju attīstīšanai un pilnveidošanai pieredze darbā ar resursu vadības sistēmām, piemēram, Microsoft Business Solutions Navision teicamas latviešu valodas zināšanas pieredze darbā ar vizuālo materiālu sagatavošanu programmās, piemēram, Corel Draw, Adobe Illustrator MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: ikmēneša atalgojumu EUR 1300 līdz EUR 1450 bruto (viss atkarīgs no tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes) darbu stabilā uzņēmumā sadarbību uz nenoteiktu laiku normālu darba laiku (piecu dienu darba nedēļa, 40 stundas nedēļā) dinamisku un profesionālu darba vidi pilnas sociālās garantijas veselības apdrošināšanas polisi darba vietu mūsdienīgā un labiekārtotā birojā Brandeļos, Kocēnu pagastā CV un motivācijas vēstuli ar norādi vakancei „Personāla speciālists” līdz š.g. 26. maijam iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv Informācija 64229332 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies nedēļas laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: PERSONĀLA SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-26