Valmieras Ziņas

Valmiermuižas alus darītava Vidzemes Uzņēmēju dienās piedāvās vairākus jaunumus

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad Valmiermuižas alus darītava svin piecu gadu jubileju. Arī izstādē – gadatirgū “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mazā alus darītava piedalījusies jau piecus gadus. Vairāk par piedalīšanos izstādē un Valmiermuižas alus darītavas piedāvājumu tajā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis. 

Vai, Jūsuprāt, izstāde ir vieta, kur iepazīstināt ar savu uzņēmumu un produktu?

Kā mazai alus darītavai tā ir iespēja iepazīstināt valmieriešus ar alus darītavas jaunumiem katru gadu. Valmierieši ir lieli lokālpatrioti un mūsu alus darītavas labākie vēstnieki Latvijā.  

Kā Jūs gatavojaties izstādei, lai maksimāli izmantotu visas tās sniegtās iespējas?

Jau otro gadu piedalīsimies vienā teltī kopā ar Burtnieku novadu un novada uzņēmējiem, lai vienlaicīgi popularizētu arī novadu un aicinātu ciemos. Kā katru gadu celsim galdā alus darītavas jaunumus, kurus esam lolojuši veselu gadu.

Ko Jūs šogad piedāvāsiet izstādē? Kādi ir uzņēmuma šī gada jaunumi?

Būs iespēja nogaršot mūsu šī gada lielāko jaunumu – alus kokteili “Valmiermuižas FRIŠS”, kas radīts, apvienojot mūsu populārāko gaišo filtrēto alu un mūsu pašu darīto plūškoka zelteri. Vairākus mēnešus meklējām ideālo kokteiļa garšu, aicinot dažādas kokteiļa garšas kombinācijas vērtēt Valmiermuižas ciemiņiem. Celsim galdā gala rezultātu.   

Prezentēsim arī šī gada otru lielāko jaunumu – “Valmiermuižas virtuve”. Valmiermuižā līdzās alus darītavai esam vēruši Valmiermuižas virtuvi, kur iespējams baudīt gardus, latviskus ēdienus. Izstādē prezentēsim Valmiermuižas pavāru ceptos kaņepju cepumus.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim, kad vislabāk braukt pie mums ciemos. Turpināsim visu gadu piedāvāt kultūras programmu Valmiermuižā, gan “Gardu Muti” tirdziņus un tradīciju vakarus, gan dzīvās mūzikas vakarus vasarā Valmiermuižas alus dārzā.

Ar ko Vidzemes Uzņēmēju dienas ir  īpašas?

Man Vidzemes Uzņēmēju dienām ir moto – “Ar lepnumu par Vidzemi!”. Vidzemnieki arvien bijuši čakli saimnieki, mums ir daudz lietu, ar ko lepoties. Tādēļ izstāde ir vieta, kur Vidzemes uzņēmumiem izstāstīt izstādes apmeklētājiem par jaunumiem, ar kuriem lepojas, un vidzemnieki var lepoties, ceļot lokālpatriotismu un pašapziņu. 

Kāds būtu novēlējums pārējiem izstādes dalībniekiem?

 Gatavot un rādīt izstādei jaunumus, ar ko Vidzeme var lepoties gan Latvijā, gan pasaulē.

 

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē Valmieras apzaļumošanu, puķu dobes, rotācijas apļu stādījumus vasaras sezonā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3D Cinema aicina savam kolektīvam pievienoties jaunu kolēģi uz pastāvīgu darbu APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I Darba pienākumi: • Kvalitatīva, uz klientu vērsta apkalpošana; • Pozitīva uzņēmuma tēla veidošana; • Tīrības un kārtības uzturēšana apkalpošanas zonā; • Preču izvietošana un darbs ar kases uzskaites sistēmu; • Aktīva kinoteātra produktu pārdošana; • Proaktīva informācijas sniegšana par filmām un pozitīvu izjūtu veicināšana katram kinoteātra apmeklētājam. Prasības kandidātiem (-ēm): • Iepriekšēja pieredze darbā ar kases aparātu vismaz 2 gadi; • Pozitīvisms un laipna attieksme pret klientiem; • Vēlme un prasme strādāt komandā; • Vēlme attīstīties un mācīties; • Labas latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: • Elastīgu darba grafiku; • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu; • Motivējošu bonusu sistēmu; • Iespēju apmeklēt pirmizrādes un citus pasākumus; • Iespēju saņemt darbinieku atlaides un bonusus par veiksmīgiem personīgajiem sasniegumiem; • Sociālās garantijas. Tava darba alga no 5.00 EUR/h + virsstundas, naktsstundas un piemaksas. Ja jūti sevi kā daļu no kinoteātra “Gaisma” / 3D Cinema komandas, aicinām sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli līdz 2026. gada 07.augustam uz e-pasta adresi: info@3dcinema.lv Tālrunis informācijai: 64222641. Sazināsimies ar kandidātiem (-ēm), kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Profesija: KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-08-07

Mūsu partneri