Veterānu līgas pusfinālā iekļūst “Inflekss” un “Gulbene”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdien, 24. martā Vidzemes hokeja čempionāta veterānu līgā tika aizvadītas izšķirošās ceturtdaļfinālu spēles sērijās starp “Inflekss” – “Ledus vilki” un “Gulbene” – “Smiltenes vanagi”.

VČH veterānu līgas play-off: "Inflekss" - "Ledus vilki" 1:0 (1:0, 0:0, 0:0), Sērijas rezultāts 3:0

Sērijas pirmajā spēlē "Inflekss" guva panākumu ar 2:0. Otrā spēle iesākās ar vairākiem noraidījumiem abu komandu izpildījumā. Pēc nospēlētām 10 minūtēm, spēlējot mazākumā, pret "Ledus vilki" vārtsargu Martu Kalniņu vienatnē izgāja Ringolts Arnītis, kurš apspēlēja pretinieku vārtsargu un atklāja spēles rezultātu - 1:0. Atlikušajā perioda daļā rezultāts nemainījās un "Inflekss" saglabāja vadību. Otrajā trešdaļā "Ledus vilki" divas reizes nonāca skaitliskajā mazākumā, tomēr vairākumu "Inflekss" hokejistiem neizdevās realizēt un spēles otrajās 15 minūtēs rezultāts nemainījās. Sērijas noslēdzošajā periodā "Ledus vilki" neizdevās atrast caurumu Jāņa Laura "mūrī" un "Inflekss" vārtsargs visā sērijā palika nepārspēts. Arī "Inflekss" vairāk vārtus neguva un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0. Līdz ar to sērijas rezultāts 3:0 un "Inflekss" iekļuva pusfinālā, kur gaida "Cēsis" un "Raunas bruģakmens" sērijas uzvarētāju.

VČH Veterānu līgas play-off: "Smiltenes vanagi" - "Gulbene" 1:2 (1:1, 0:1, 0:0), Sērijas rezultāts 1:4

Sērijas otro spēli "Gulbene" sāka ar divu vārtu pārsvaru, jo pirmajā mačā tika izcīnīta uzvara ar 2:0. Otrajā spēlē pēc nospēlētām četrām minūtēm pēc Raivja Sukša noteikumu pārkāpuma "Smiltenes vanagi" nokļuva mazākumā. "Gulbene" nekavējās izmantot pārsvaru un Arvis Strods atklāja spēles rezultātu - 1:0, panākot sērijā trīs vārtu pārsvaru. Pirmā perioda otrajā pusē "Smiltenes vanagi" izlīdzināja rezultātu. Jānis Zants, raidot ripu Marta Kalniņa vārtos, panāca rezultātu 1:1. Ar šādu rezultātu pirmās 15 minūtes noslēdzās. Otrajā trešdaļā Dzintars Vasiļjevs izdarīja precīzu metienu Ginta Sukša sargātajos vārtos un atguva vadību "Gulbene" hokejistiem 2:1. Noslēdzošajā periodā "Smiltenes vanagi" nespēja gūt vārtus un mačs noslēdzās ar "Gulbene" uzvaru 2:1, bet sērijas summā rezultāts 4:1. Pusfinālā "Gulbene" tiksies ar regulārās sezonas uzvarētājiem VEC.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)